بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱
نغمه سبز در قلب صنعت
در آستانه بهار طبیعت، زمستانِ پتروشیمی شیراز رنگ و بویِ سبز گرفت. در روز 15 اسفند 1402، همزمان با روز درختکاری، کارکنان و مدیران این شرکت در حرکتی نمادین، 110 اصله نهال را در محوطه شرکت کاشتند.
کد خبر : ۲۷۹۱۸۸

به گزارش بورس نیوز، 

در آستانه بهار طبیعت، زمستانِ پتروشیمی شیراز رنگ و بویِ سبز گرفت. در روز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲، همزمان با روز درختکاری، کارکنان و مدیران این شرکت در حرکتی نمادین، ۱۱۰ اصله نهال را در محوطه شرکت کاشتند. این اقدام، نغمه‌ای سبز در قلب صنعت بود و بار دیگر تعهد پتروشیمی شیراز به حفظ محیط زیست و توسعه پایدار را به گوش جهانیان رساند.

درختان، ریه‌های زمین و ستون‌های آسمان، یار دیرینه‌ی انسان در طول تاریخ بوده‌اند. این موجودات شگفت‌انگیز، با سخاوت تمام، اکسیژن حیات‌بخش را به ما هدیه می‌دهند و در مقابل، سهمی جز بی‌مهری و بی‌توجهی از انسان دریافت نکرده‌اند.

شرکت پتروشیمی شیراز، به عنوان یک مجموعه صنعتی بزرگ، به خوبی از اهمیت درختان و نقش حیاتی آن‌ها در حفظ محیط زیست آگاه است. به همین دلیل، روز درختکاری را بهانه‌ای برای تجدید عهد با طبیعت و گامی در جهت توسعه فضای سبز در محیط‌های صنعتی قرار داد.

کاشت ۱۱۰ اصله نهال در این روز، نمادی از تعهد پتروشیمی شیراز به مسئولیت‌های اجتماعی خود بود. این شرکت، با درک عمیق از ضرورت حفظ محیط زیست، تلاش می‌کند تا با اقداماتی این‌چنین، گامی در جهت کاهش آلودگی هوا و حفظ منابع طبیعی بردارد.

در این روز، شور و اشتیاق کارکنان برای کاشت نهال‌ها، دیدنی بود. هر یک از آن‌ها با دستان خود، نهالی را در خاک کاشتند و به امید آینده‌ای سبزتر، آرزو‌های خود را زمزمه کردند.

همچون نسیم خنک بهاری که در دل زمستان وزیدن می‌گیرد، کاشت این نهال‌ها، امیدی تازه را در دلِ پتروشیمی شیراز زنده کرد. امیدی به آینده‌ای سبزتر، پویاتر و پایدارتر، که در سایه همدلی انسان و طبیعت رقم خواهد خورد.

گزارش روز درختکاری شرکت پتروشیمی شیراز، تنها به کاشت چند نهال محدود نمی‌شود. این گزارش، نغمه‌ای سبز در قلب صنعت است، آوازِ تعهد و مسئولیت، و نوای امید به آینده‌ای روشن‌تر.

باشد که این حرکت نمادین، آغازگر مسیری سبز در صنعت ایران باشد و شاهد روزی باشیم که تمام صنایع کشور، در حفظ و توسعه فضای سبز کوشا باشند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر