بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۱
کسب تقدیرنامه چهارستاره EFQM:2020 از دهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی توسط پتروشیمی غدیر
پتروشیمی غدیر در سایه همت و همدلی و تلاش پایدار مدیران و کارکنان، موفق به دریافت جایزه ارزشمند «تقدیرنامه ۴ ستاره تعالی سازمانی» شد.
کد خبر : ۲۷۹۱۹۹

به گزارش بورس نیوز، دهداریان رئیس برنامه ریزی و اطلاعات مدیریت گفت: پتروشیمی غدیر در سایه همت و همدلی و تلاش پایدار مدیران و کارکنان، موفق به دریافت جایزه ارزشمند «تقدیرنامه ۴ ستاره تعالی سازمانی» شد. این جایزه با شعار رشد تولید با رویکرد تقویت زنجیره تامین و با حضور گسترده شرکت‌های تولیدی و شرکت‌های پایین دست صنعت پتروشیمی و بر پایه مدل تعالی سازمان بنیاد علمی مدیریت کیفیت اروپا (۲۰۲۰:EFQM) برگزار شد.

ارزیابی تعالی سازمانی با استفاده از مدل‌های علمی روز دنیا، معیاری برای سنجش میزان پیشرفت و عملکرد سازمان در زمینه کیفیت و سرآمدی سازمانی می‌باشد.

حسین صفاری مدیر عامل پتروشیمی غدیر، کسب این جایزه را دستاوردی ارزنده و مهم در تقویت جایگاه این شرکت در مسیر تعالی، عنوان کرد و این موفقیت را به کارکنان شرکت پترپشیمی غدیر تبریک گفت.

مراسم اهدای جوایز دهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی کشور در سالن همایش‌های بین المللی صدا و سیما با حضور سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عارف نوروزی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، بابک افقهی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو)، مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، عبدالعلی علی‌عسکری، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و جمعی دیگر از مدیران ارشد صنعت پتروشیمی کشور برگزار شد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر