بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۰
پیام تبریک نوروزی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳
شرکت پتروشیمی پارس به مناسبت آغاز سال نو پیام تبریک صادرکرد.
کد خبر : ۲۷۹۵۴۴

به گزارش بورس نیوز، سیاوش میرحاجی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس به مناسبت آغاز سال نو پیام تبریک صادرکرد.

اللَّهُمَّ رَبَّنَا أَنْزِلْ عَلَیْنَا مَائِدَةً مِنَ السَّمَاءِ تَکُونُ لَنَا عِیدًا لِأَوَّلِنَا وَآخِرِنَا وَآیَةً مِنْکَ وَارْزُقْنَا وَأَنْتَ خَیْرُ الرَّازِقِینَ

(آیه شریفه ۷۲ سوره مبارکه مائده)

بار دیگر بهار، فصل تازگی طراوت و نو شدن از راه رسید و به عنوان نشانه‌ای از عظمت و قدرت پروردگار، زیبایی‌های عالم هستی و اسرار شگفت انگیز و قابل تأمل خلقت را با تحول حیات به تصویر کشید.

 به برکت الطاف الهی ترنم صفابخش بهاران و رویش شکوفه‌های عطرآگین نوروزی امسال با ماه پر فضیلت رمضان المبارک و میهمانی خدا در گستره کشور عزیزمان در هم آمیخته است.

نوروز، بهار طبیعت است و رمضان المبارک بهار قرآن و مؤمنان و فرصت ویژ‌های است که از دل سنت‌های بهاری و در آمیختنشان با اعمال و مناسک رمضانی حیات طیبه‌ای را که قرآن برای اهل ایمان تدارک دیده است. به قدرتوان درک کنیم و سبک زندگی هایمان را تغییر دهیم در نوروز همه تلاش ما پیراسته شدن از آلودگی هاسته چه با خانه تکانی و طهارت ظاهری و چه با صله رحم و رسیدگی به محرومان در جلوه باطنی این چنین از بهار با روی باز و آراستگی استقبال میکنیم و در رمضان نیز انسان به طهارت باطنی می‌رسد و این طهارت در هیچ روز و وقت دیگری از سال رخ نمی‌دهد.

عید نوروز مظهر هویت ملی ما ایرانیان و انسجام قدرتمند و خودانگیخته‌ی اجتماعی است. نوروز در ایران تبلور بازسازی اراده جمعی برای بهتر زیستن و نواندیشی تحت لوای انقلاب با شکوه اسلامی است. ایرانیان گرانقدر در سراسر گیتی نمونه شکوهمند فرهنگ و ادب توانمندی و تلاش هستند و باور دارم که در دل هر ایرانی تبار در سراسر جهان میر به وطن و دلبستگی به پیشرفت و سربلندی کشور سربلندمان موج میزند و همکاران پارسی پرتلاش و سختکوش و بی بدیل و خانواده‌های معظم شان از بزرگترین سرمایه‌های ارزشمند کشور و مردمان ایران زمین اسلامی هستید.

خداوند بزرگ را شاکر هستیم که توانستیم در سال ۱۴۰۲ در زمینه‌های مختلف کسب و کار پتروشیمی پارس به مدراج و رتبه‌های عالی در سطح ملی و بین المللی دست پیدا کنیم کسب رتبه برتر برای هشتمین مرتبه متوالی در آزمون مهارت بین المللی توانمندی آزمایشگاهی نمونه استایرن منومر از موسسه iis هلند در رقابت بین ۱۸ کشور دنیاد کسب رتبه نخست کل شرکت‌های گروه فرآورده‌های نفتی از نظر بهره وری کل عوامل دریافت لوح شرکت شایسته در زمینه عملکرد محیط زیستی کسب رتبه‌ها و مقام‌های متعدد ورزشی فرهنگی. با همت تلاش و ایثارگری‌های شما همکاران پارسی و سختکوش محقق شد.

ان شاالله همراهی ایام نوروز با ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن و ماه صیام و بندگی نوید بخش سالی خوش و پر برکت خواهد بود و همواره نشاط و شادی و سرور نصیب خانواده بزرگ و شریف پتروشیمی پارس گردد. اینجانب به من تبریک سال نو به پیشگاه حضرت، ولی عصر (عج) و محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خانواده‌های معظم شهدا ایثارگران و ملت شهید پرور ایران اسلامی و خانواده معظم پتروشیمی پارس امیدواری با همکاری شما پارسی‌های متخصص با همفکری همراهی و تلاش مضاعف و برنامه ریزی دقیق و سیاست گذاری صحیح در راستای تحقق شعار رهبر فرزانه انقلاب گام برداشته و با استمرار تولید واحد‌های استحصال اتان اتیل بنزن و استایرن منومر پیگیری طرح‌های توسعه PDH و زنجیره ارزش پروپیلن برای تکمیل زنجیره ارزش محصولات افزایش تاب آوری و رشد اقتصادی کشور را فراهم آورده و در سال جدید نوید بخش لحظاتی خوش برای کشور و مردم عزیز و عزتمندمان بوده و گام‌هایی مؤثر برای پیشرفت توسعه و آبادانی کشور و اعتلای نام بلند ایران اسلامی برداریم.

 

اشتراک گذاری :
ارسال نظر