بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
جمعه ۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۸
دیدار نوروزی مدیر عامل چادرملو با کارکنان
در این دیدارها، مدیرعامل چادرملو از تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر کارکنان و کارگران پر تلاش مجتمع های معدنی و صنعتی در سال گذشته قدردانی نمود.
کد خبر : ۲۷۹۵۵۱

به گزارش بورس نیوز، در نخستین روز سال نو، مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور در بین همکاران واحد‌های مختلف عملیاتی، فنی، مهندسی و سایر بخش‌های مجتمع‌های معدنی و صنعتی، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات آنان، از تلاش‌های شبانه روزی و خستگی ناپذیر کارکنان و کارگران پر تلاش این واحد‌ها در سال گذشته قدردانی نمود.

براساس  این گزارش، امیرعلی طاهر زاده در دیدار با این گروه از پرسنل که در تعطیلات نوروزی نیز در حال انجام وظیفه بودند گفت: در سال گذشته با وجود تمامی محدویت‌های انرژی که قطعا در تولید تاثیر گذار بوده است، توانستیم با همت و پشتکار همه فعالان در مجتمع‌های معدنی و صنعتی رکورد‌های قابل قبولی در تولید محصولات بالاخص در زنجیره پایین دستی برای اولین بار از ابتدای بهره برداری داشته باشیم و موفق شویم در سالی که مقام معظم رهبری سال مهار تورم و رشد تولید نامگذاری نمودند، شعار سال را محقق سازیم و در پیشبرد اهداف سازمانی و اثر بخشی در اقتصاد کشور نیز گامی موثر برداریم.

وی افزود: امسال هم می‌بایست همچون گذشته در امر تولید محصولات شرکت تلاش مضاعف داشته باشیم و با استفاده از تجارب بدست آمده، خود را توانمندتر سازیم.

مدیرعامل چادرملو همچنین در ادامه بازدید‌های خود با همراهی ائمه جمعه و فرمانداران شهرستان‌های اردکان و بهاباد با حضور در منازل تعدادی از خانواده‌های معزز شهیدان ضمن ادای احترام به روح بلند و آرمان‌های شهدای والامقام و عرض تبریک عید نوروز و ماه مبارک رمضان به خانواده‌های این عزیزان گفت: عزت و اقتدار و امنیت کنونی کشور مدیون ایثار و ازخودگذشتگی شهیدان گرانقدر و جانبازان سرافراز میهن اسلامی است و خود را مدیون این عزیزان می‌دانیم از این رو تلاش می‌کنیم درحد توان و مسئولیتی که بر عهده داریم در راه عزت و آبادانی کشور به تکلیف خود عمل نمائیم و باور داریم که دعای خیر خانواده شهیدان می‌تواند ما را در انجام وظایف یاری نمایند تا شاهد ایرانی سربلند و شکوفا باشیم.
بر اساس همین گزارش مدیرعامل چادرملو و همراهان، همچنین از بخش‌های مختلف گنجینه ایثار و شهادت شهرستان اردکان بازدید و در جریان اقدامات صورت گرفته به منظور جمع‌آوری آثار بجا مانده از شهدای والا مقام منطقه قرار گرفتند. 
وی در پایان این بازدید، با ارزشمند توصیف کردندگنجینه ایثار و شهادت اردکان و تاکید بر لزوم تلاش در جهت معرفی بیش از پیش این آثار ماندگار، با هدف حفظ و اشاعه فرهنگ جهاد و شهادت در بین نسل‌های آینده، از دست اندرکاران این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر