بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۴
افزایش سرمایه
مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد گفت: افزایش سرمایه از مبلغ ۳۰۰ به ۷۰۰ را دنبال می کنیم. زیرا تاییدیه بانک مرکزی را دریافت کردیم.
کد خبر : ۲۷۹۸۳۰

مسیح مشهدی تفرشی، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در گفتگو با بورس نیوز، در خصوص طرح‌های توسعه‌ای این شرکت اظهار کرد: در سال جاری انتظار داریم که بتوانیم در اقتصاد پلتفرمی با توجه به زیرساخت‌هایی که در سنوات قبل از نظر محصولات و فیوچرز آماده کردیم، به همراه مشتریانی که روی این سیستم آمده اند اکوسیستم یکپارچه‌ای را در حوزه فین تک و پرداخت دنبال کنیم تا یک سینرژی و ارزش افزوده قابل توجهی را داشته باشیم.

وی افزود: برنامه دیگر ما در حوزه "پرداخت‌های نوین" است. NFC یکی از مباحث جدی است که هم دولت و هم بانک مرکزی آن را دنبال می‌کنند. ما نیز سعی می‌کنیم در این حوزه پیشرو باشیم. در هسته‌های رشد تلاش می‌کنیم تا هسته‌های جدیدی را در قالب تجارت الکترونیک و در حوزه پرداخت الکترونیک اضافه کنیم. تصور می‌کنیم چهار عمل اصلی پرداخت الکترونیک می‌تواند یک پلتفرم پایه‌ای باشد تا انواع حوزه‌های نرم افزاری را به عنوان ارزش افزوده روی آن اجرا و بتوانیم هسته‌های رشد جدیدی را نیز پایه گذاری کنیم.

تفرشی در این باره ادامه داد: همچنین، یکی از حوزه‌های رشد که به طور جدی آن را دنبال می‌کنیم "توسعه نوآوری" است. به همین دلیل برای مدیران دوره‌های خلاق برگزار کردیم و امیدوار هستیم در حوزه نوآوری نیز برنامه‌های خوبی را دنبال کنیم.

وی درخصوص گستردگی محصولات شرکت بیان کرد: گستردگی محصولات به اختلال کمتر در خدمات کمک می‌کند. وقتی گستردگی محصولات بیشتر می‌شود، مطمئنا با کمک نیروی انسانی و پشتیبانی اختلال در خدمات کمتر خواهد شد و سرویس بهتر و پایدارتری را نیز ارائه می‌دهیم.

مدیرعامل "پی پاد" درخصوص افزایش سرمایه گفت: ما در گذشته افزایش سرمایه از مبلغ ۳۰۰ به ۷۰۰ را در کدال اطلاع رسانی کرده بودیم. از آنجایی که ملزم به تاییدیه بانک مرکزی بودیم این موضوع از دستور کار ما خارج شد، اما مجددا مسیر را ادامه خواهیم داد. زیرا تاییدیه بانک مرکزی را دریافت کردیم. در نتیجه مسیر افزایش سرمایه را دنبال خواهیم کرد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر