بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۹
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی برگزار شد
 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی برای سال مالی منتهی به آذرماه ۱۴۰۲ با حضور ۵۲/۷۵% سهامداران و نمایندگان قانونی آن‌ها با اعلام سودآوری برگزار شد.
کد خبر : ۲۷۹۹۹۶

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی برگزار شد

به گزارش بورس‌نیوز،، دراین نشست حامد عین افشار، معاون امور شرکت‌های گروه مالی سپهر به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات به عنوان رئیس مجمع، عباس اصغری، مدیر امور شرکت‌های گروه مالی سپهر به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات به عنوان ناظر اول، علی بناکار، کارشناس امور مفاخر در امور شرکت‌های گروه مالی سپهر به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات به عنوان ناظر دوم، علی چهارلنگی به عنوان دبیر مجمع، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده بازرس قانونی حضور داشتند.

 در ادامه، محمد رمضانیان، معاون طرح و برنامه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی گزارش جامعی را از عملکرد هیئت‌مدیره و برنامه‌های آتی شرکت به سهامداران ارائه کرد.

وی افزایش رضایتمندی مشتریان و بهبود شاخص‌های شرکت را با توجه به محدودیت منابع، نقطه قوت دانست و به برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت از شهریور ۱۴۰۱، برنامه‌های اصلاح زیرساخت‌های شرکت، بازمهندسی استراتژی‌های شرکت پس از هشت سال، تدوین سند اینترنت اشیاء برای شعب بانک‌ها و ساختمان‌های تجاری، افزایش سرمایه شرکت در سال ۱۴۰۱، ارائه سرویس‌های پشتیبانی بر اساس روش BPaaS و ارائه خدمات پشتیبانی سخت‌افزاری نمایندگان شرکت در مراکز استان‌ها و جزیره‌های قشم و کیش اشاره کرد. 

رمضانیان گفت: هوشمندسازی ارائه خدمات پشتیبانی جزء بزرگ‌ترین دستاورد‌های شرکت است و طراحی ربات‌های هوشمند نرم‌افزاری گام مهمی برای ایجاد تحول در ارائه خدمات پشتیبانی خوارزمی خواهد بود که رونمایی از این مجموعه ربات‌ها در آینده نزدیک انجام خواهد شد. 

معاون طرح و برنامه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی قبول مسئولیت خدمات پشتیبانی فنی هشت بانک کشور از جمله بانک صادرات به‌عنوان بزرگ‌ترین مشتری شرکت و سایر بانک‌های کشور را موفقیتی بزرگ دانست و از ارتقاء و بهبود کیفیت خدمات به مشتریان خبر داد.

در ادامه مجمع، محمدرضا کامکار، معاون مالی و اداری شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با اعلام کاهش بهای تمام شده کالای فروش رفته و ارائه خدمات در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱ و افزایش ۵ برابری سود ناخالص در سال ۱۴۰۲ نسبت به مدت زمان مشابه در سال ۱۴۰۱ به ارائه گزارش مالی شرکت پرداخت.

براساس این گزارش، سپس بازرس قانونی و حسابرس شرکت درباره صورت‌های‌مالی سال مالی منتهی به آذر ماه ۱۴۰۲ در زمینه‌های مختلف از جمله سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت شرکت، پیش‌پرداخت‌ها، تعیین تکلیف وضعیت ارزی با شرکت‌های طرف قرارداد، حسابرسی صورت‌های مالی و گزارش‌های مالی و پیگیری‌های انجام تکالیف مجمع در خصوص سود سهام گزارشی را ارائه کرد.

گفتنی است، در این مجمع علاوه بر تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به آذر ماه ۱۴۰۲، تعیین و پرداخت حق الزحمه حسابرس و بازرس قانونی، میزان حق حضور اعضای غیرموظف، انتخاب روزنامه رسمی و تعیین سود به‌ازای هر سهم با حضور اکثریت سهامداران مصوب شد.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
ارسال نظر