بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۴
پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در بانک تجارت از نخستین روز‌های سال؛

بانک تجارت در فروردین ۱۴۰۳ جمعا ۱۶۹۸ فقره وام ازدواج و فرزندآوری پرداخت کرد

بانک تجارت در فروردین ۱۴۰۳ جمعا ۱۶۹۸ فقره وام ازدواج و فرزندآوری پرداخت کرد
بانک تجارت با اعطای ۴۶۸ فقره وام ازدواج و ۱۲۳۰ فقره وام فرزندآوری در روز‌های فروردین ماه، فرآیند پرداخت این تسهیلات به جوانان ایرانی در سال جدید را آغاز کرد. 
کد خبر : ۲۸۰۱۸۸

به گزارش بورس نیوز، این بانک در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و حرفه‌ای خود در فروردین ماه سال جاری، به‌صورت حضوری از طریق شعب خود در سراسر کشور و از طریق اپلیکیشن باجت به‌صورت کاملا غیرحضوری، جمعا تعداد ۴۶۸ فقره وام ازدواج به متقاضیان و واجدین شرایط پرداخت کرد.

بانک تجارت همچنین با هدف اجرای قانون فرزندآوری، از ابتدای سال تا پایان فروردین ماه، ۱۲۳۰ فقره تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرد؛ این در شرایطی است که این بانک در سال ۱۴۰۲ با اعطای ۹۵ هزار و ۱۸۱ فقره تسهیلات ازدواج و ۸۹ هزار و ۵۳۴ فقره تسهیلات فرزندآوری از جوانان ایرانی حمایت کرد.

اپلیکیشن باجت بانک تجارت این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده تا بتوانند تمامی خدمات بانکی مورد نیاز خود، از افتتاح حساب و معرفی ضامن تا دریافت تسهیلات و پرداخت اقساط را به‌صورت کاملا غیرحضوری به انجام رسانند. این اپلیکیشن کاربردی به‌ویژه دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج را برای جوانان ایرانی تا حد قابل توجهی تسهیل کرده است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
دریافت هزار تراکنش حساب، با اینترنت‌بانک تجارت
امکانی جدید برای سهولت در خدمات بانکی؛

دریافت هزار تراکنش حساب، با اینترنت‌بانک تجارت

روابط‌عمومی‌ها برند سازمان را حفظ می‌کنند
رییس هیات مدیره بانک تجارت در جلسه شورای اطلاع‌رسانی وزارت اقتصاد:

روابط‌عمومی‌ها برند سازمان را حفظ می‌کنند

ارسال نظر