بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۸
گردهمائی انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان برگزار شد
در ادامه برگزاری گردهمایی‌ها و نشست‌های انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان، اولین گردهمائی این انجمن در سال ۱۴۰۳ با محوریت دعوت از مدیران و متخصصان بخش فولاد سازی ذوب آهن اصفهان در روز پنج شنبه ۳۰ فروردین ماه جاری در محل سالن آموزش مجموعه شفق ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
کد خبر : ۲۸۰۲۴۶

به گزارش بورس نیوز، در ابتدای این جلسه حسین آذربایجانی قائم مقام اسبق ذوب آهن اصفهان و عضو هئیت مدیره انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان در سخنانی با اشاره به تاریخچه و اهداف انجمن مدیران پیشگام گفت: همکاران بازنشسته در جلسات دوره‌ای و ماهیانه ضمن دیدار در راستای تحقق اهداف فنی و درخواست شده از انجمن تلاش می‌کنند. وی از افراد جدید و علاقمند درخواست نمود که برای عضویت در سومین هئیت مدیره انجمن مدیران پیشگام که انتخابات آن در تیر ماه برگزار می‌شود اعلام آمادگی کنند.

سیروس موتمن از مدیران و مشاوران فنی پیشگام شرکت از دیگر سخنرانان این نشست بود که ضمن بیان خاطرات سال‌های اولیه فعالیت و تولید شرکت گفت: بخش فولاد سازی ذوب آهن اصفهان نقش برجسته‌ای در تولیدات متنوع این شرکت داشته است.

حسن ضیا از مدیران اسبق فولاد سازی و معاونین شرکت نیز در بیان خاطرات خود با اشاره و تاکید بر سخنان مهندس موتمن گفت: بسیاری از همکاران ما در فولادسازی شرکت هم اکنون از بنیانگذاران و مدیران کلیدی صنایع فولادی شرکت هستند.

احمد کیوان آرا از مدیران فولادسازی و از معاونین بهره برداری شرکت نیز گفت: شخصا با ۸ نفر دیگر از مدیران ذوب آهن اصفهان در سال‌های اخیر و دوران بازنشستگی خود، شرکت فولاد ارفع را به ثمر رسانده ایم و این تلاش‌ها ادامه دارد.

آتش انتظامی از مدیران اسبق فولادسازی شرکت در این نشست گفت: من بعد از سال‌ها که بازنشسته شده ام همچنان تحولات جاری و تولیدات متنوع ذوب آهن اصفهان را رصد می‌کنم و از همکاران بعد از خود و فعلی شرکت برای سر پا نگه داشتن و تولیدات متنوع و جدید آن تشکر می‌کنم. 
وی از اقدامات روابط عمومی در زمینه برگزاری برنامه‌های مختلف برای کارکنان و بازنشستگان شرکت و از جمله تهیه، چاپ و انتشار خاطرات همکاران تشکر کرد.

بهنام نصوحیان و آزیدهاک از دیگر مدیران بخش فولاد سازی بودند که در این نشست به ارائه نظرات و خاطرات خود در مورد کار در ذوب آهن اصفهان پرداختند.

حسین فخاری، عضو هئیت مدیره و دبیر انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان در ابتدای این نشست و دیدار ضمن تشکر از حضور مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان و تشکر از مجموعه شرکت و از جمله مدیریت روابط عمومی جهت برگزاری جلسات انجمن به شرح اقدامات انجمن پرداخت و یادآور شد که برای این نشست از جمع زیادی از همکاران بخش فولاد سازی دعوت بعمل آمد که تعدادی از آن‌ها به دلایل مختلف و برنامه‌های کاری خود موفق به حضور نشدند.
 وی افزود: جلسات بعدی انجمن مدیران پیشگام با دعوت از همکارانی که موفق به حضور نشدند و همکاران سایر بخش‌ها ادامه خواهد یافت.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر