بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۸
صنعتگران ذوب آهن اصفهان برای ایران قوی تلاش می كنند
کارگران رکن اقتصاد و تولید هستند و در بالا بودن مقام کار و کارگر همین بس که پیامبر بزرگوار اسلام(ص) بر دست کارگران بوسه زد .
کد خبر : ۲۸۰۲۵۴

به گزارش بورس نیوز، همزمان با گرامیداشت هفته کار و کارگر و به منظور یادآوری و قدردانی از تلاش‌ها و ابتکارات کارگران زحمت کش ذوب آهن اصفهان و همچنین یادآوری رشادت‌ها و حماسه‌های کارگران شهید، رزمندگان و سایر ایثارگران و خانواده‌های کارگری در سال‌های دفاع مقدس و سال‌های سازندگی مراسم صبحگاه فرهنگی، رزمی کارگری در ذوب آهن اصفهان برگزار شد. در این مراسم با شکوه که به همت شورای فرهنگی و با محوریت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان در روز یک شنبه ۹ اردیبهشت ماه جاری در محوطه مدیریت نت مهندسی شرکت برگزار شد، سردار سرتیپ عمو مهدی جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان، سرهنگ عطایی رییس بسیج کارخانجات استان، مهدی کوهی مدیر عامل و جمعی از معاونین، مدیران و کارکنان شرکت، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان لنجان، تعدادی از ائمه جمعه، روحانیون و اعضای شورای اداری شهرستان لنجان، بسیجیان و سایرکارکنان و مجاهدان جبهه صنعت و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا حضور داشتند.

آغاز این مراسم با غبار روبی و گلباران یادمان شهدای گمنام شرکت توسط مقامات و حاضران همراه بود. ادامه این مراسم با شکوه در محوطه مدیریت مهندسی نت مکانیک انجام شد که پس از قرائت قرآن، اجرای مارش نظامی و سان دیدن سردار عمو مهدی و سایر مقامات نظامی و ادای احترام به تمثال مبارک شهدا در میدان صبحگاه، حاضران شنونده بیانات سخنرانان مراسم بودند.

در ابتدای مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر آیت ا... رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تشکر از حاضران و برگزار کنندگان مراسم گفت:کارگران رکن اقتصاد و تولید هستند و در بالا بودن مقام کار و کارگر همین بس که پیامبر بزرگوار اسلام (ص) بر دست کارگران بوسه زد.

در ادامه برنامه گرامیداشت هفته کار و کارگر و صبحگاه ویژه کارگری در ذوب آهن اصفهان، سردار عمو مهدی جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان در سخنانی ضمن تبریک وگرامیداشت هفته کار و کارگر و گرامی داشت یاد و نام شهدای انقلاب، دفاع مقدس و سایر صحنه‌های انقلاب اسلامی به تشریح شرایط عمومی کشور و منطقه در روز‌های اخیر و بعد از اجرای عملیات وعده صادق بر علیه صهیونیست‌ها پرداخت.

وی گفت: صهیونیست بعد از اجرای عملیات نفوذی فلسطینی‌ها در داخل فلسطین اشغالی و به زانو در آمدن در مقابل حماس در نوار غزه دست به انتقام زد و فرماندهان مقاومت و مستشاران ما از جمله سردار حاج علی زاهدی را درکنسولگری کشورمان در سوریه به شهادت رساند. این شهادت‌ها باعث می‌شود با جهاد و حماسه آفرینی مسلمانان و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی به زودی بر اسراییل غاصب غلبه کنیم.

سردار عمو مهدی با اشاره به نقش ذوب آهن اصفهان در دفاع مقدس و عرصه‌های تولیدی گفت: کارکنان کارخانه‌های بزرگی مانند ذوب آهن اصفهان عرصه تولید، دفاع و شهادت را به هم پیوند زده و شعار صنعتگران ذوب آهن اصفهان این است که برای ایران قوی تلاش می‌کنند.

مهدی کوهی، مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در ادامه طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و حاضران مراسم به ذکر یاد و خاطره تمامی شهدای سال‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و به ویژه شهدای کارگر پرداخت. وی ضمن ارائه گزارش خلاصه‌ای از دیدار اخیرمدیران و کارگران کشور و ازجمله ذوب آهن اصفهان با مقام معظم رهبری، وضعیت تولید در ذوب آهن اصفهان را خوب توصیف کرد و ابراز امیدواری نمود که فرزندان ملت ایران و صنعتگران ذوب آهن اصفهان در سال جاری و درسال جهش تولید با تولید بیشتر و بهینه، برکت و رونق را در کارخانه حکمفرما کنند.

در پایان مراسم هفته کار و کارگر، ضمن اجرای رژه موتوری همکاران حراست ۲۶ کمک جهیزیه و ۵۰ بسته کمک معیشتی تهیه شده توسط کارکنان و بسیج سازندگی شرکت جهت تحویل به نیازمندان عرضه شد.

آیین افتتاح منزل جهادی

با حضور جمعی از مقامات و شرکت کنندگان مراسم، آیین افتتاح و تحویل یک خانه مسکونی ساخته شده به همت قرارگاه خودکفایی و جهادی بسیج کارگری شهید تندگویان ذوب‌آهن اصفهان در سده لنجان برگزار شد.

ساخت این منزل با ۳۷۲۰ نفر ساعت کار در تاریخ ۸ شهریور ۱۴۰۲ آغاز و ۱۵ دی ۱۴۰۲ به پایان رسید.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر