بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۹
پیام تبریک مدیرعامل گروه بهمن به مناسبت روز کارگر
مدیرعامل گروه بهمن در پیامی به مناسبت یازدهم اردیبهشت «روز جهانی کارگر»، این روز را بر تلاشگران عرصه تولید به‌ویژه خانواده بزرگ گروه بهمن تبریک گفت.
کد خبر : ۲۸۰۳۲۰

به گزارش بورس نیوز، محمد محمدی مدیرعامل گروه بهمن در پیامی به مناسبت یازدهم اردیبهشت «روز جهانی کارگر»، این روز را بر تلاشگران عرصه تولید به‌ویژه خانواده بزرگ گروه بهمن تبریک گفت.

یازدهم اردیبهشت، روز کارگر را بهانه‌ای قرار می‌دهیم تا به افق‌های جدیدی در خصوص کار و کارگر بیاندیشیم؛ ما در سال پیش‌رو مهارت‌های جدید را فرا خواهیم گرفت و برای پیشرفت فردی و حرفه‌ای خود تلاش می‌کنیم و اعتقاد داریم همسر و فرزندان پرسنل نیز اعضای خانواده ما هستند و به همین خاطر همواره گروه بهمن را همچون یک خانواده می‌دانیم.

ما ساعات زیادی از شبانه روز را در کنار یکدیگر سپری می‌کنیم. از درد‌ها و شادی‌های یکدیگر تاثیر می‌پذیریم. ماتم یکی از ما، غم تمامی ماست و موفقیت احدی از ما، پیروزی همه ماست. حال به بهانه روز جهانی کارگر می‌خواهیم امروز را مبدا یک پیشرفت در اخلاق حرفه‌ای محیط کارمان قرار دهیم.

این حقیقت که این روز‌ها تولیدات گروه بهمن زبانزد مصرف کنندگان است، ماحصل تلاش و تعهد و عنایت خانواده گروه بهمن به مقوله کار، کیفیت و رضایت مشتریان است. در روز جهانی کارگر این پیروزی‌ها را ارج می‌نهیم و امیدواریم امسال که سال افزایش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده، مسئولیت ما کارکنان گروه بهمن بیش از پیش سنگین است. در پایان ضمن خدا قوت به کارگران گروه بهمن و خانواده ایشان، این روز را گرامی می‌داریم و آرزوی بهروزی برای یکایک شما عزیزان داریم.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
برتری خودرو‌های تجاری بهمن نسبت به سایر محصولات تجاری مشابه
رانندگان اهوازی در رویداد تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن تاکید کردند:

برتری خودرو‌های تجاری بهمن نسبت به سایر محصولات تجاری مشابه

تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن در اهواز 
روز‌های ۵ و ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود:

تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن در اهواز 

ارسال نظر