بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۲
رانندگان اهوازی در رویداد تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن تاکید کردند:

برتری خودرو‌های تجاری بهمن نسبت به سایر محصولات تجاری مشابه

برتری خودرو‌های تجاری بهمن نسبت به سایر محصولات تجاری مشابه
رویداد دو روزه تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن در حالی در شهرک حمل و نقل کالای اهواز برگزار شد که رانندگان خوزستانی این فرصت را یافتند با محصولاتی همچون X۹ و امپاور ۳۰۰BD و FAWJ۶ رانندگی و نظرات خود را نسبت به مزیت‌های این خودرو بیان کنند.
کد خبر : ۲۸۰۳۶۶

به گزارش بورس نیوز، رویداد دو روزه تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن در حالی در شهرک حمل و نقل کالای اهواز برگزار شد که رانندگان خوزستانی این فرصت را یافتند با محصولاتی همچون X۹ و امپاور ۳۰۰BD و FAWJ۶ رانندگی و نظرات خود را نسبت به مزیت‌های این خودرو بیان کنند.

داوود خمودی راننده پایه یک از شهرستان اهواز پس از تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن معتقد است؛ خودروی FAW یک خودروی نرم، مناسب و دارای ترمز بسیار قدرتمند است. 

او همچین کاسه‌ای بودن سیستم ترمز این خودرو و داشتن سیستم تشخیص نقطه کور برای دور زدن را جزو مزیت‌های خوب این خودرو‌های سنگین برشمرد.

این راننده اهوازی که رانندگی با خودرو‌های سنگین متفاوتی را تجربه کرده، بر این نکته نیز تاکید کرد؛ امکانات این خودرو هم مطابق با استاندارد روز دنیا است و در تجربه رانندگی با آن هیچ مشکلی را احساس نکردم.

وی در پایان از خدمات گروه بهمن تشکر کرد و گفت: تولید چنین خودرو‌های تجاری با کیفیتی می‌تواند چرخه صنعت حمل و نقل را تسریع و جابجایی بار را سرعت بخشد.

علی خبازیان مسئول لجستیک شرکت شیرین عسل نیز از دیگر رانندگانی بود که توانست با یکی از محصولات تجاری گروه بهمن رانندگی کند؛ او با اشاره به برخورداری این شرکت از ۴۰ خودروی FAW گروه بهمن، معتقد بود؛ محصولات تجاری جدیدی که از سوی این شرکت ارائه شده است با خودرو‌های تجاری قدیمی‌تر اختلاف زیادی دارد و گیربکس، شتاب و ترمز آن بسیار خوب است.

او مهمترین ویژگی این خودرو‌ها را ترمز قوی آن‌ها برشمرد و تاکید داشت: این وضعیت موجب می‌شود به محض اینکه پا از روی پدال برداشته شود، خودرو از حرکت بایستد که در سربالایی و سرپایینی کنترل خودرو را راحت‌تر می‌کند. 

یکی دیگر از رانندگان نیز با یادآوری اینکه خودرو‌های FAW در تجربه رانندگی انجام شده از نظر رانندگی و امکانات رفاهی قابل قبول است گفت: کیفیت دید، گیربکس و نیز قدرت موتور این خودرو‌ها نسبت به خودرو‌های موجود در بازار بسیار بهتر است. 

این راننده با بیان اینکه بعد از قیمت گذاری این خودرو‌ها به دنبال خریداری آن است؛ بیان داشت: مهمترین ویژگی محصولات تجاری بهمن خط خوان و سنسور نور در شب و تونل است که به صورت خودکار انجام می‌شود. 

 او می‌گوید؛ صندلی‌های این خودرو از کیفیت خوبی برخودار است و تعبیه جایگاه خواب، کولر، یخچال و... از جمله امکانات مطلوبی است که مدیران گروه بهمن به درستی بر روی آن تمرکز کرده اند چرا که هر راننده‌ای در جهت رفاه و آسایش خود موافق است خودروی او با امکانات نام برده شده مجهز باشد.

از نظر این راننده کیفیت محصولات تجاری بهمن نسبت به خودرو‌های موجود در بازار از برتری قابل توجهی برخوردار است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر