بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۱
سامانه درخواست اینترنتی کارت سوخت در روزهای آینده معرفی خواهد شد

تسریع در روند صدور کارت‌های سوخت

تسریع در روند صدور کارت‌های سوخت
مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا از معرفی سامانه‌ درخواست اینترنتی کارت سوخت در روزهای آینده خبر داد.
کد خبر : ۲۸۰۳۶۹

به گزارش بورس‌نیوز، مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا، در پاسخ به پرسشی در مورد اینترنتی شدن درخواست صدور کارت سوخت، گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از سال گذشته اعلام کرد که تصمیم دارد روند صدور درخواست کارت سوخت را اینترنتی کند و این یعنی چه مالکان خودرو‌های نوشماره و چه خودرو‌های دیگری که نیازمند کارت سوخت المثنی باشند، باید کارت سوخت خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.

مهدی سیدهاشمی افزود: برای امنیت درخواست صدور کارت سوخت، تا زمانی که این اقدام در دفاتر پلیس +۱۰ انجام می‌شود مشکلی وجود ندارد، چراکه از اطلاعات کاربر کاملا محافظت خواهد شد.


وی با تأکید بر اینکه همکاری فراجا با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نخستین خدمت بین دستگاهی است، گفت: جلساتی با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برگزار و بررسی و هماهنگی‌های لازم انجام شده است.


هاشمی ادامه داد: در نهایت در چند روز آینده این سامانه آماده و معرفی خواهد شد که درپی آن روند صدور کارت سوخت نیز تسریع می‌یابد.


مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا توضیح داد: این سامانه تولید شده توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است و فراجا صرفا اطلاعات را با آن‌ها تبادل می‌کند؛ یعنی هنگامی که فرد متقاضی در این سامانه درخواست خود برای صدور کارت سوخت را ثبت می‌کند اطلاعاتش اخذ شده و برای پلیس ارسال می‌شود؛ پلیس این اطلاعات را بررسی و صحت‌سنجی کرده و پس از آن تأیید یا عدم تأیید را به این سامانه اعلام می‌کند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر