بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۸
تجلیل از کارگران نمونه شرکت پتروشیمی فن آوران
آیین تکریم کارگران پرتلاش شرکت پتروشیمی فن آوران و نیز تجلیل از کارگران نمونه با حضور مدیرعامل این شرکت و سایر مدیران در سالن آمفی تاتر شرکت پتروشیمی فن آوران برگزار شد.
کد خبر : ۲۸۰۴۴۱
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، در این مراسم رفیق دوست نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل با تبریک فرارسیدن روزجهانی کارگر، توسعه صنعتی و اقتصادی در کشور را منوط به تعهد و دلسوزی و تلاش کارگران پرتلاش دانست و از نقش آن‌ها در رشد و شکوفایی جامعه تجلیل کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت توجه به حفظ و ارتقای رضایتمندی کارگران نگاه مساعد به تامین انتظارات بحق ایشان را بایسته دانست و بر لزوم بهینه سازی فرآیند‌های انگیزشی و شکوفایی استعداد‌ها در این حوزه تاکید کرد.

رفیق دوست با اشاره به تقارن روز کارگر و روز معلم، ضمن تبریک به جامعه فرهنگیان کشور به مناسبت این رویداد فرهنگی وتربیتی، نقش معلمان عزیز را در تربیت و مهارت آموزی کلیه سطوح شغلی و مهارتی در کشور مهم و انکار ناپذیر برشمرد و کارگران مجرب و ماهر کشور را که رمز خودکفایی و استقلال ایران اسلامی بشمار می‌آیند بعنوان آموزگارانی اثر بخش در فرآیند انتقال تجارب و مهارت‌های خود به نسل‌های آینده مورد تقدیر قرار داد.

در پایان با اهدای لوح یاد بود و هدایا از تلاش‌های صادقانه کارگران نمونه منتخب پتروشیمی فن آوران بعنوان نمایندگان جامعه کارگری این شرکت تقدیر شد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر