بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۱
هونگچی E-QM۵ در لیست فروش سامانه قرار گرفت
بر اساس اطلاعیه سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی، آن دسته از متقاضیانی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کرده و اولویت آن‌ها مشخص شده می‌توانند از روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت تا ساعت ۲۳:۵۹ روز سه شنبه ۱۸ همان ماه نسبت به انتخاب هونگچی E-QM۵ خود اقدام کنند.
کد خبر : ۲۸۰۴۵۶
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، هونگچی E-QM۵ با توان پیمایش ۴۳۱ کیلومتر بیشترین بازدهی را در میان رقبای خود دارد. فضای مسافر و راننده و سرنشینان این خودرو بی‌نظیر بوده و بر اساس اطلاعات موجود، هونگچی E-QM۵ پرفروش‌ترین خودرو برقی در میان محصولات وارداتی به ایران در کشور سازنده خود بوده است.

در این نوبت هونگچی E-QM۵ با قیمت یک میلیارد و ۸۰۵ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان به فروش می‌رسد؛ البته بر اساس تبصره این طرح فروش «این قیمت، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و ... به قیمت‌های فوق اضافه می‌شود که واردکنندگان با رعایت آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام نموده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام کنند.»

اشتراک گذاری :
ارسال نظر