بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴
به گفته نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳؛

افزایش حداقل حقوق سربازان

افزایش حداقل حقوق سربازان
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳، از اصلاح آخرین تغییرات حقوق سربازان در جداول قانون بودجه ۱۴۰۳ و افزایش حداقل حقوق سربازان خبر داد.
کد خبر : ۲۸۰۷۶۹

به گزارش بورس‌نیوز، نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ با اشاره به اصلاح آخرین تغییرات حقوق سربازان در جداول قانون بودجه ۱۴۰۳، بیان کرد: حداقل حقوق سربازان مجرد در مناطق غیرعملیاتی به ۵ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل در مناطق عملیاتی به ۱۱ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان افزایش خواهد یافت.


محسن دهنوی در مطلبی در صفحه شخصی خود در ایکس (توییتر سابق) عنوان کرد: «با تلاش همکاران ما در مجلس بالاخره آخرین تغییرات حقوق سرباز نیز در جداول قانون بودجه ۱۴۰۳ اصلاح شد و ۶ هزار میلیارد تومان منابع جدید برای افزایش حقوق سربازان اضافه شد؛ تا در مجلس انقلابی یازدهم حقوق این عزیزان بیش از ۲۰ برابر رشد کرده باشد.


سربازان متاهل که خدمت سربازی خود را در مناطق عملیاتی می‌گذارند، در فروردین ۱۴۰۳ حداقل معادل ۱۰ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان حقوق دریافت کردند، ولی با اعتبارات مصوب شده در مجلس در بودجه برای این امر، حداقل حقوق اردیبهشت سربازان معادل ۱۱ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان خواهد بود.


حداقل حقوق متاهلین در ناحیه شهری و مناطق غیرعملیاتی که در فروردین ۱۴۰۳، معادل ۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان است که با مصوبه مجلس، به حداقل ۹ میلیون ۵۷۳ هزار تومان خواهد رسید.

حقوق سربازان مجرد در منطقه عملیاتی در ماه گذشته به حداقل ۷ میلیون ۳۶۰ هزار تومان رسیده است و با اعتبارات جدید اضافه شده مجلس باید حداقل حقوق سرباز مجرد مشغول به خدمت در مناطق عملیاتی به رقم ۸ میلیون ۴۵۰ هزار تومان برسد.

حداقل حقوق سربازان مجرد فعال در مناطق غیرعملیاتی نیز که در فروردین ماه به ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است، به حداقل ۵ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان مجددا افزایش خواهد یافت.»

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
عدم تغییر حداقل دستمزد کارگران
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد؛

عدم تغییر حداقل دستمزد کارگران

ارسال نظر