بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۴
رونمایی از طرح کریستال ملامین پس از ۱۲ سال در
مدیرعامل پتروشیمی شیراز گفت: گذشته طرح کریستال ملامین پس از ۱۲ سال در پتروشیمی غدیر و ساتا با حضور مدیران سرمایه گذاری غدیر و پارسیان تایید و رونمایی شد.
کد خبر : ۲۸۰۷۹۴
نویسنده :
مینا علیزاده

احمدرضا حیدرنیا، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز در گفتگو با بورس نیوز، با اشاره به برنامه‌های این پتروشیمی اظهار کرد: در ۶ ماهه اول انتقادات زیادی در بورس به ما شد. اما پتروشیمی شیراز نشان داد که در اوره سازان حرفی برای گفتن دارد. در برنامه‌ها ۱۰ درصد در سال ۱۴۰۲ بالاتر بودیم. در بورس نیز جزو شرکت‌های برتر بودیم. 

حیدرنیا ادامه داد: هفته گذشته طرح کریستال ملامین پس از ۱۲ سال در پتروشیمی غدیر و ساتا با حضور مدیران سرمایه گذاری غدیر و پارسیان تایید و رونمایی شد. در حال حاضر نیز در مرحله ارزیابی پیمانکار این طرح هستیم. 

وی افزود: پروژه کیسه زنی ۴۰، ۵۰ درصد پیشرفت دارد تا با این طرح ازنظر تهیه کیسه مشکلی نداشته باشیم. یک پروژه گردشگری برای همکاران در شیراز در دستور کار داریم. دو، سه پروژه دیگر در دست بررسی و توجیه فنی است پس از تصویب در آینده به اجرا برسد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز در این باره بیان کرد: رویکرد ما در پتروشیمی شیراز به سمت داخل است. کاتالیست پلاتین که ۳۸ سال خارجی سازی می‌شد با همت شرکت‌های دانش بنیان داخلی و همکاران ساخته شد و حدود ۷ میلیون دلار در سال صرفه جویی ارزی را برای شرکت پتروشیمی شیراز به دنبال دارد. امیدواریم در سال پیش رو با شعار مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید و مشارکت مردمی بتوانیم در این مسیر گام‌های خوبی برداریم. 

حیدرنیا خاطرنشان کرد: مشتریان ما از تعداد ۵۰ به ۱۳۰۰ نفر رسید. دلیل این افزایش، این است که محدودیتی برای فروش نداریم. ضمن اینکه فروش مویرگی ما فعال شده است. فروش مویرگی و خرده فروشی از ۵۰۰ تن تا ۵۰ هزار تن برای ما سود ۷ میلیون دلاری در سال گذشته محقق کرد که به نظرم بی سابقه بوده است. همچنین، احترام به مشتریان و تسهیل ورود آن‌ها برای خرید بسیار مهم بوده است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر