بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۴
مدیرعامل جهادی و تحول‌گرا در پتروشیمی ایلام منصوب شده است
قائم مقام مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس در آیین معارفه داود جعفری‌فر گفت: مدیرعامل جدید پتروشیمی ایلام بر اساس تجربه، تخصص و سوابق ارزنده و اصل مهم جهادی‌بودن انتخاب شده است.
کد خبر : ۲۸۰۸۰۵
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، علیرضانژاد؛ قائم مقام مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس در آیین معارفه داود جعفری‌فر گفت: مدیرعامل جدید پتروشیمی ایلام بر اساس تجربه، تخصص و سوابق ارزنده و اصل مهم جهادی‌بودن انتخاب شده است.

مدیرعامل جهادی و تحول‌گرا در پتروشیمی ایلام منصوب شده است

علیرضانژاد ادامه داد: تغییر در ساختار مدیریت پتروشیمی ایلام بر اساس یک روال طبیعی انجام شده است.

وی افزود: مسئله لاینحل و پیچیده‌ای در پتروشیمی ایلام وجود ندارد.

علیرضانژاد با بیان اینکه در عصر تعامل و تکامل باید حفظ و رشد کرامت انسانی کارکنان به عنوان اصلی‌ترین سرمایه انسانی در اولویت مدیرعامل جدید قرار گیرد.

قائم مقام مدیرعامل پترول با اشاره به اینکه مدیرعامل جدید پتروشیمی ایلام نظم را به عنوان خط‌مشی مجتمع تعریف خواهد کرد افزود:با حضور جعفری‌فر شاهد تحولات مثبت و رو به رشدی در پتروشیمی ایلام خواهیم بود.

وی افزود:پتروشیمی ایلام دست مسئولان و کارگزاران استان را در جهت تعامل بیشتر به گرمی می‌فشارد.

علی علیرضا‌نژاد با تاکید بر اینکه واحد الفین پتروشیمی ایلام از سرآمدان پتروشیمی در ایران است افزود: مجتمع پتروشیمی ایلام و ارغوان‌گستر در آینده و توسعه استان نقش چشمگیری خواهند داشت.

وی تامین خوراک، بدهی انباشته و سرمایه گذاری تامین خوراک را عمده‌ترین چالش‌های پتروشیمی ایلام عنوان کرد و افزود: باید فرهنگ کار و تلاش در این مجتمع عظیم صنعتی بیش از گذشته مورد تاکید قرار گیرد.

وی از جعفری‌فر خواست: تولید، رعایت مسائل زیست‌محیطی و دفاع از عملکرد محیط‌زیستی در اولویت برنامه‌های شرکت پتروشیمی ایلام قرار گیرد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر