بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
دستگاه‌های جوجه کشی شرکت مکانیزاسیون در مسیر صادرات
مدیرعامل سازمان اقتصادی با حضور در اولین نمایشگاه صنعت مرغ مادر گوشتی ایران از غرفه شرکت مکانیزاسیون بازدید کرد و در جریان پیشرفت‌های این شرکت قرار گرفت.
کد خبر : ۲۸۰۸۱۶
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، ناصر فخاری مدیرعامل و مهندس کامرانی مدیرکل حوزه مدیرعامل کوثر با حضور در غرفه مکانیزاسیون در اولین نمایشگاه صنعت مرغ مادر گوشتی ایران به صاحب میرپناهی مدیرعامل و دست اندرکاران شرکت مکانیزاسیون خداقوت گفت.

در ابتدای این دیدار صاحب میرپناهی با ارائه گزارشی از افزایش تقاضا برای محصول راهبردی شرکت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی کوثر در بازار (که از مصادیق خودکفایی سازمان به شمار می‌رود) اظهار کرد: دستگاه‌های جوجه کشی تولید شده توسط شرکت مکانیزاسیون در بازار داخلی مشتریان خوبی به دست آورده است و به لطف خداوند امسال با انجام مقدمات اجرایی در مورد بروزرسانی تکنولوژی تولید دستگاه‌های جوجه کشی به دنبال صادرات دستگاه جوجه کشی به کشور‌های همسایه خواهیم بود.

در ادامه دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر دستاورد‌های مکانیزاسیون از جمله حضور پربار در اولین نمایشگاه صنعت مرغ مادر گوشتی ایران را ستود و بیان داشت: افزایش تولید، توسعه سهم از بازار، تکریم مشتریان، همگامی با تکنولوژی روز دنیا و حضور در بازار‌های بین المللی از جمله توقعات سازمان اقتصادی کوثر از این شرکت به شمار می‌رود.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر