بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۲
مهمانان ویژه پگاه در اکسپو ۲۰۲۴ تاکید کردند:

تقدیر از دستاوردهای مهم صنایع شیر ایران در عرصه سلامت

تقدیر از دستاوردهای مهم صنایع شیر ایران در عرصه سلامت
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ و در سومین روز نمایشگاه اکسپو۲۰۲۴، صنایع شیر ایران (پگاه) میزبان دکتر علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و چند هیئت از کشور‌های منطقه بود.
کد خبر : ۲۸۰۸۲۱
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ و در سومین روز نمایشگاه اکسپو۲۰۲۴، صنایع شیر ایران (پگاه) میزبان دکتر علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و چند هیئت از کشور‌های منطقه بود. عسگریان در این رویداد و در نشست اختصاصی با پگاه بر ظرفیت‌های بالقوه و توانمندی‌های کم نظیر صنایع شیر ایران تاکید کرد.

وی افزود: زمینه‌های ایجاد توسعه فعالیت و تحقق جهش تولید در پگاه با راهکار‌های متعددی در سطح منطقه و جهان وجود دارد که باعث بهره وری و سودآوری در این مجموعه می‌شود. 

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت کار با اشاره به دستاورد‌های فناورانه پگاه گفت: بعضی از شرکت‌های فعال حوزه اقتصادی دنیا بسیار کوچک‌تر از پگاه هستند، اما فرصت‌های تجاری خوبی را با انجام پروژه‌های محدود فراهم کرده‌اند. طبیعتاً اگر پگاه وارد عرصه صادرات خدمات مهندسی و فناوری و توسعه فعالیت برون مرزی شود موفق و پیشتاز خواهد بود.

مهدی مسکنی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز با حضور در غرفه پگاه از دستاورد‌های این مجموعه در عرصه سلامت یاد کرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، با تأکید بر رفع موانع تولید و توسعه بازار در صنایع شیر ایران، اطمینان خاطر داد که تلاش‌های پگاه، همواره برای جامعه مثمر ثمر بوده و قطعاً حمایت همیشگی صندوق بازنشستگی را به همراه دارد.

عبدالامیر باروتکوب در این ملاقات‌ها از دستاورد‌های موفق صنایع شیر ایران در عرصه تولید محصولات سلامت محور برای جامعه نام برد. 

مدیرعامل صنایع شیر ایران بر رفع برخی موانع تولید، ظرفیت‌های موجود در پگاه برای تحقق توسعه و جهش تولید در کشور و منطقه و همچنین برنامه‌های آتی در حوزه تولید محصولات سلامت محور تاکید کرد.

گفتنی است این رویداد تا چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در محل نمایشگاه دائمی بین المللی تهران ادامه دارد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر