بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵
در فروردین‌ماه سال جاری رقم خورد؛

آغازی شیرین برای "مارون"

آغازی شیرین برای
شرکت پتروشیمی مارون از فروش محصولات خود، به درآمد ۳ هزار و ۹۶۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
کد خبر : ۲۸۰۸۴۳
نویسنده :
امیرمحمد آبیار

آغازی شیرین برای

بورس‌نیوز:

شرکت پتروشیمی مارون با سرمایه ثبت شده ۸۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۲۰ هزار و ۵۶۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری نشان داد که در همین ابتدا سال جدید را با درآمدی بیش از ۳ همت آغاز کرده است.

آغازی شیرین برای

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی مارون در اولین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود، به درآمد ۳ هزار و ۹۶۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۳۳ درصدی همراه شد.

آغازی شیرین برای

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی مارون از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «اتیلن» با یک هزار و ۱۶۲ میلیارد تومان بود؛ درآمدی که "مارون" از فروش این محصول در فروردین‌ماه به دست آورد برابر با ۳۱ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «اتیلن»، پرفروش‌ترین محصول این شرکت «پلی‌اتیلن سنگین صادراتی» بود که ۷۵۷ میلیارد تومان کسب درآمد داشته است. همچنین شرکت پتروشیمی مارون در ماه جاری از «برش‌های پروپان، دی اتیلن گلایکول، منو اتیلن گلایکول، پلی‌پروپیلن، پلی‌اتیلن سنگین، دی اتیلن گلایکول صادراتی و منو اتیلن گلایکول صادراتی» هم کسب درآمد کرد.

آغازی شیرین برای

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
«مارون» از شاخص افتاد؛

تعویق در خوش‌بختی «مارون»

اوج درآمدزایی
«پلی اتیلن سنگین» درآمدزا ترین محصول صادراتی پتروشیمی مارون؛

اوج درآمدزایی "مارون" در آذرماه

رشد ۱۲.۷ درصدی در حساب این پتروشیمی نشست؛

تداوم رشد نرخ فروش محصولات پتروشیمی مارون

ارسال نظر