بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۹
بهسازی سیستم‌های ‌تغذیه‌ نیرو مراکز مخابراتی پرظرفیت در خوزستان
به گفته مدیر مخابرات منطقه خوزستان، سیستم‌ تغذیه نیرو ۳ مرکز تلفن ثابت پرظرفیت در شهرستان‌های دشت آزادگان، شوشتر و ماهشهر بهسازی و نوسازی شد.
کد خبر : ۲۸۰۹۱۶

به گزارش بورس‌نیوز، رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به توسعه زیرساخت و فراهم بودن افزایش ظرفیت ارتباطات مخابراتی در مراکز پرظرفیت در سطح شهرستان‌های استان، برحسب نیاز و برنامه‌ای مدون، باطری‌های تغذیه نیرو و سیستم‌های راک یکسوکننده تغذیه نیروی جدید با هدف توسعه، پشتیبانی و پایداری ارتباطات نصب و راه‌اندازی و وارد مدار شد.

وی افزود: با پیگیری و تلاش کارشناسان حوزه تغذیه نیروی شبکه مخابرات منطقه خوزستان یک سری تجهیزات تغذیه نیرو در مراکز پرظرفیت مخابراتی شهید چمران دشت آزادگان، المهدی شوشتر و ولیعصر (عج) شهرستان ماهشهر هر کدام به میزان ۳۰۰۰ آمپر ساعت و در مجموع با اعتبار بیش از ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نصب، راه‌اندازی و وارد مدار شد و راک‌های جمع‌آوری شده نیز بهینه‌سازی و در دیگر مراکز مورد استفاده قرار گرفت.

فلاح زاده ادامه داد: راک‌ یکسوکننده تغذیه نیرو تجهیزاتی است که ماژول‌های شارژ در آن نصب می‌شود و برق شهری ac را به برق موردنیاز سیستم‌های مخابراتی DC ۴۸ آمپری تبدیل می‌کند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.