بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۱
مجمع عمومی عادی سالیانه
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نشاسته و گلوکز آردینه با نماد "آردینه" فردا (چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۹) برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۱۲۷۴

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نشاسته و گلوکز آردینه، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.


بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ در استان اصفهان، شهر اصفهان به آدرس سی و سه پل، بلوار ملت، هتل بین المللی پارسیان کوثر، سالن میخک برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.


استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره، از جمله دستورات این جلسه است.


سهامداران حقیقی با به همراه داشتن اصل کارت ملی یا از طریق وکیل با ارائه وکالت نامه رسمی و یا قائم مقام قانونی شخص حقیقی صاحب سهم و نماینده یا نمایندگان شخص حقوقی صاحب سهم با ارائه مدرک وکالت نامه (اعم از عادی یا رسمی)، می‌توانند در جلسه مجمع عمومی فوق العاده حضور بهم رسانند. همچنین برگه ورود به جلسه در روز و محل برگزاری مجمع توزیع خواهد شد. در اجرای ابلاغیه شماره ۱۲۸۴۴۱/۱۲۲ مورخ ۱۰/۰۳/۱۴۰۲ سازمان بورس و اوراق بهادار از سهامداران محترمی که تمایل دارند به صورت مجازی در مجمع شرکت کنند دعوت به عمل می‌آید، جهت مشاهده آنلاین و طرح سوالات به لینک: https://dima.csdiran.ir مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر