بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۴
در بیست و سومین روز از ماه جاری؛

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "شخارک"

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی خارک با نماد "شخارک" در تاریخ 1403/03/23 برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۱۲۹۳

به گزارش بورس نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی خارک، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.


بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولی عصر (عج)، بالاتر از جام جم، جنب صدا و سیما، خیابان استقلال، مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش، سالن شهید آوینی برگزار میگردد حضور بهم رسانند.


استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره، از جمله دستورات این جلسه است.


برگ ورود از ساعت ۰۹:۰۰ صبح مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ در محل برگزاری مجمع با ارائه مدارک معتبر شناسائی (سهامداران حقیقی با ارائه کارت ملی و نمایندگان قانونی ایشان با ارائه وکالتنامه رسمی و نمایندگان سهامداران حقوقی با ارائه اصل معرفی نامه معتبر به همراه کارت ملی) تقدیم خواهد شد. حضور مجازی برای آن دسته از سهامداران گرامی که امکان حضور در جلسه را ندارند از طریق لینک‌های ذیل میسر می‌باشد.

http://khargpetrochemical.ir http://www.aparat.com/khargpetrochemical.ir/live

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
با اعلام شرکت پتروشیمی خارک؛

"شخارک" دست به جیب می شود

بررسی اجمالی صنعت متانول
متانول یک به عنوان یک محصول استراتژیک شناخته می‌شود؛

بررسی اجمالی صنعت متانول

درآمد
در این شرکت متانول ساز چه شد؛

درآمد "شخارک" نصف شد!

ارسال نظر