بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۳
سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت البرز دارو با نماد "دالبر" روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۱۳۱۴

به گزارش بورس نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت البرز دارو، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.


بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۹:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ۱۶ اذر، دانشگاه تهران، ساختمان جدید دانشگاه داروسازی، سالن رازی برگزار میگردد حضور بهم رسانند.


استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره، از جمله دستورات این جلسه است.


مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ به صورت (حضوری یا الکترونیکی) برگزار می‌گردد. سهامدارانی که تمایل دارند به صورت الکترونیکی در مجمع شرکت کنند از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ به تارنمای https://dima.csdiran.ir مراجعه نموده و ضمن اعلام حضور، سوالات خود را مطرح نمایند. با عنایت به اینکه رای گیری صرفاً به روش الکترونیکی صورت می‌پذیرد، لذا خواهشمند است با ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام، این شرکت را در برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه، منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ یاری فرمایید. برگزار کننده و فراهم کننده زیر ساخت الکترونیکی: شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)

اشتراک گذاری :
ارسال نظر