بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۵
فصل جدید درآمدزایی بانک اقتصاد نوین
از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی بانک اقتصاد نوین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۹ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.
کد خبر : ۲۸۱۳۶۵
نویسنده :
امیرمحمد آبیار

فصل جدید درآمدزایی بانک اقتصاد نوین

بورس‌نیوز:
 
بانک اقتصاد نوین با سرمایه ثبت شده ۶ هزار و ۸۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۶ هزار و ۸۸۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری‌ها و کارمزد درآمد کسب کند.
 
فصل جدید درآمدزایی بانک اقتصاد نوین
 
بانک اقتصاد نوین در دومین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۳ هزار و ۴۷۷ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در اردیبهشت ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد، نزدیک به یک درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته و ۵۵ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۹ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.
 
فصل جدید درآمدزایی بانک اقتصاد نوین
 
عمده‌ترین درآمد "ونوین" در اردیبهشت‌ماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۲ هزار و ۵۹۸ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک اقتصاد نوین از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۷۵ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در اردیبهشت‌ماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «خرید دین» و «تسهیلات ارزی» با ۴۸۵ و ۲۵۰ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۱۴ و ۷ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.
 
فصل جدید درآمدزایی بانک اقتصاد نوین
 
بانک اقتصاد نوین در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ به سپرده‌های سرمایه‌گذاری خود ۲ هزار و ۶۸۵ میلیارد تومان سود پرداخت کرده که نسبت به ماه گذشته، با افزایش ۹ میلیاردتومانی و نسبت به اردیبهشت ماه سال قبل با افزایش ۸۰۰ میلیارد تومانی همراه بوده است. بیشترین سهم از سپرده‌گذاری‌های "ونوین" در اردیبهشت ماه مربوط به سپرده‌های بلند مدت دو ساله و یک ساله است.
 
فصل جدید درآمدزایی بانک اقتصاد نوین
 
پایان مطلب
اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
شروعی قدرتمند برای آغاز سال مالی از سوی
اقتصاد نوین با تراز مثبت ۲۹ درصدی سال جدید را شروع کرد؛

شروعی قدرتمند برای آغاز سال مالی از سوی "ونوین"

درخشان مانند
بانک اقتصاد نوین رقم زد؛

درخشان مانند "ونوین"

دی‌ماه
بانک اقتصاد نوین رقم زد؛

دی‌ماه "ونوین" چگونه سپری شد؟

ارسال نظر