بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۲
دعوت از سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات با نماد "تجلی" روز یکشنبه مورخ 1403/03/27 برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۱۴۶۷

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.


بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از مسجد بلال، نرسیده به چهارراه پارک وی، مجموعه فرهنگی و ورزشی کار و امور اجتماعی - سالن تلاش برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.


استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامداران حقیقی می‌توانند شخصا یا از طریق وکیل با ارائه وکالت نامه رسمی و یا قائم مقام قانونی شخص حقیقی صاحب سهم و در خصوص سهامداران حقوقی نیز نماینده یا نمایندگان شخص حقوقی صاحب سهم به شرط ارائه مدرک وکالت (اعم از عادی یا رسمی) یا نمایندگی با امضای صاحبان امضای مجاز شخص حقوقی، در مجمع فوق حضور به هم رسانند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
سهامداران
در بیست و ششمین روز خردادماه؛

سهامداران "وتوکا" گرد هم می‌آیند

گردهمایی سهامداران
در بیست و هفتمین روز ماه جاری؛

گردهمایی سهامداران "بپیوند"

سود خالص
شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات در ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۲ محقق ساخت؛

سود خالص "وسپهر" نسبت دوره مشابه سال گذشته ۱۴ درصد افزایش یافت

ارسال نظر