بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۳
در سی‌امین روز خردادماه؛

اجلاس سهامداران "فروی"

اجلاس سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ذوب روی اصفهان با نماد "فروی" روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۱۵۵۳

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ذوب روی اصفهان، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.


بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۹:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان شیخ بهائی جنوبی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان نهم، پلاک ۶، مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.


استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.


حضور در جلســـه مذکور با به همراه داشتن برگ ورود به جلسه و مدارک شناســـایى معتبر امکان پذیر خواهد بود. برگه ورود به جلســـه در روز برگزارى از ساعت ۸ صبح در محل مجمع ارائه مى گردد، کلیه سهامداران حقیقى هنگام ورود به جلسه ملزم به ارائه کارت ملى و نمایندگان قانونى سهامداران حقوقى ملزم به ارائه اصل کارت ملى خود به همراه داشـــتن اصل معرفى نامه اشـــخاص حقوقى با درج شماره ثبت و شناسه ملى ضرورى مى باشد. همچنین مجمع به طور همزمان به صورت آنلاین از طریق لینک https://majma.stream۱.ir/zoberoy برای سهامداران قابل مشاهده است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
افزایش سرمایه
از محل سود انباشته؛

افزایش سرمایه "فروی" ثبت شد

به درخواست شرکت ذوب روی اصفهان؛

"کاما" متعهد پذیره نویسی "فروی" شد

سقوط آزاد
ذوب روی اصفهان با ریزش ۳۲ درصدی درآمد‌ها همراه شد؛

سقوط آزاد "فروی"، پس از یک جامپ درآمدزایی

ارسال نظر