بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۹
مجتمع صنایع لاستیک یزد در اردیبهشت‌ماه رقم زد؛

رد لاستیک‌های "پیزد" بر روی جاده‌های درآمدزایی!

رد لاستیک‌های
میزان درآمدی که مجتمع صنایع لاستیک یزد از فروش محصولات خود در بازار داخل و خارج کشور شناسایی کرد ۱۶۵ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۷۰ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.
کد خبر : ۲۸۱۸۳۴
نویسنده :
امیرمحمد آبیار
رد لاستیک‌های
 
 
شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد با سرمایه ثبت شده ۷۸۹ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۲ هزار و ۸۶۶ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست اختلاف فاحشی را نسبت به دوره‌های مشابه سال‌های گذشته رقم بزند.
 
رد لاستیک‌های
 
شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد میزان درآمدی که در دومین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۳۷۴ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در اردیبهشت ماه از فروش محصولات خود در بازار داخل و خارج کشور شناسایی کرد ۱۶۵ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۷۰ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت تایرسازی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۳ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.
 
 
رد لاستیک‌های
 
میزان درآمدی که مجتمع صنایع لاستیک یزد در این دوره ماهانه در بازار داخل و خارج شناسایی کرد، نشان‌دهنده بیشتر بودن درآمد داخلی این شرکت بود. درآمد صادراتی که "پیزد" در دومین ماه از سال ۱۴۰۳ به ثبت رساند برابر با ۳۶۳ میلیارد تومان و درآمد صادراتی آن نیز ۱۱ میلیارد تومان بوده است. 
 
رد لاستیک‌های
 
مجتمع صنایع لاستیک یزد در اردیبهشت‌ماه ۳ گروه از محصولات «انواع تیوپ، انواع تایر بایاس و انواع تایر رادیال سیمی» را به فروش رساند، درآمدزاترین محصول آن در دومین ماه سال جاری مربوط به «انواع تایر رادیال سیمی» با ۲۲۲ میلیارد تومان بود، نرخ فروش محصول «انواع تایر رادیال سیمی» در بازار داخل کشور ۱۲۲ میلیون و ۱۶۸ هزار تومان در ازای هر تن به ثبت رسید. در بازار خارج از کشور بیشترین تقاضایی که برای محصولات " پیزد " شد، مربوط به انواع تایر بایاس بود.
 
رد لاستیک‌های
 
پایان مطلب
اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
تایر‌های
گروه صنعتی بارز در خردادماه چه کرد؟

تایر‌های "بارز" رکورد‌ها را جابه جا کردند

فروش سالانه
تولید ۲ هزار و ۸۱۲ تن از محصولات توسط صنایع لاستیک یزد؛

فروش سالانه "پیزد" ۲۶ درصد افزایش یافت

رکوردی جدید برای
در شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد چه اتفاقی رقم خورد؟

رکوردی جدید برای "پیزد"

فروش ۱۰ ماهه شرکت به ۹.۶۱۸ میلیارد ریال رسید؛

ادامه روند افزایشی نرخ لاستیک رادیال پیزد

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.