بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹
در بورس فلزات لندن رخ داد؛

افت قیمت ۱۳۰ دلاری مس

افت قیمت ۱۳۰ دلاری مس
روز سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۳، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱٫۳ درصد افت پیدا کرد و به ۹ هزار و ۵۶۷ دلار رسید.
کد خبر : ۲۸۱۸۴۵
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، قیمت مس در روز گذشته در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱٫۳ درصد معادل ۱۲۷ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۳ درصد افت را تجربه کرد و به ۹ هزار و ۵۶۷ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۹ هزار و ۶۹۴ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱٫۳ درصد معادل ۱۳۰ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۹ درصد افت پیدا کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می‌دهد موجودی مس در انبار‌های بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه با افزایش دو هزار تنی، از ۱۲۵ هزار و ۳۲۵ تن به ۱۲۷ هزار و ۳۲۵ تن رسیده است.

روز سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۱۳۳ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، با کاهش سه دلار بر تن همراه شده است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.