بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۳
در چهارمین روز تیرماه؛

انتشار آگهی دعوت به مجمع "شگامرن"

انتشار آگهی دعوت به مجمع
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع پترو صنعت گامرون با نماد "شگامرن" روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۱۸۹۳

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع پترو صنعت گامرون، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.


بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۶:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ در استان تهران، شهر تهران به آدرس میدان آرژانتین خیابان الوند خیابان اسفراین نبش اهورا مزدا هتل اسکان الوند برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.


استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره و انتشار اوراق بهادار غیر قابل تبدیل یا تعویض با سهام از جمله دستورات این جلسه است.

برگ ورود به جلسه، با ارئه کارت ملی و یا وکالتنامه قانونی معتبر برای اشخاص حقیقی و همچنین معرفی نامه معتبر برای نمایندگان اشخاص حقوقی نیم ساعت قبل از برگزاری جلسه در همان محل برای سهامداران گرامی صادر و تقدیم خواهد شد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.