بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۲
اهدای تندیس سیمین نهمین جایزه ملی مدیریت انرژی به مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن‌آوران
صبح امروز در جریان برپایی همایش پایانی نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی تندیس سیمین نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی به شرکت پتروشیمی فن آوران تعلق گرفت.
کد خبر : ۲۸۱۹۰۲
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، صبح امروز در جریان برپایی همایش پایانی نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی تندیس سیمین نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی به شرکت پتروشیمی فن آوران تعلق گرفت.

این جایزه در راستای انجام موفق پروژه‌های صرفه جویی انرژی نظیر برگردان گاز هیدروژن پرج به رینگ سوخت در ریفرمر واحد متانول این شرکت، به رفیق دوست نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل این شرکت اهدا شد.

شایان ذکر است که در این طرح هیدروژن پرج به رینگ سوخت ریفرمر واحد متانول برگشت داده می‌شود و از این طریق مصرف گاز طبیعی سوخت ریفرمر کاهش می‌یابد. این فرآیند گامی مهم در راستای بهینه‌سازی مصارف گاز طبیعی در این شرکت بشمار می‌رود.
حسین رفیق دوست در این ارتباط گفت: مدیریت حامل‌های انرژی در راستای اهتمام به اصول توسعه پایدار، همواره مد نظر کلیه ارکان مدیریتی و کارکنان شرکت پتروشیمی فن آوران قرار داشته و از اهم زیرساخت‌های مد نظر در تدوین استراتژی‌های کلان و وظیفه‌ای این شرکت همواره توجه به بهینه سازی مصارف حامل‌های انرژی بوده است.

وی با اشاره به اهمیت موضوع صیانت از منابع انرژی، افزایش بهره‌وری و تضمین رقابت پذیری تولیدات را از اهم مسئولیت‌های راهبردی پتروشیمی فن آوران عنوان کرد.

 رفیق دوست، نمود دستاورد‌های بارزی، چون پروژه برگشت گاز هیدروژن به رینگ سوخت را از این جمله برشمرد و نوید پروژه‌های در دستور کار با ارزش آفرینی و بهینه سازی مصارف حامل‌های انرژی را در شرکت پتروشیمی فن آوران در آینده نزدیک داد.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ادعا می‌کنیم که پتروشیمی فن آوران کاملا zero flaring است
مدیر عامل پتروشیمی فن آوران مطرح کرد:

ادعا می‌کنیم که پتروشیمی فن آوران کاملا zero flaring است

بازدید فرمانده قرارگاه سپاه کربلای جنوب از پتروشیمی فن آوران
در دیدار فرمانده قرارگاه سپاه کربلای جنوب از پتروشیمی فن آوران عنوان شد؛

بازدید فرمانده قرارگاه سپاه کربلای جنوب از پتروشیمی فن آوران

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.