بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۱
گردهمایی سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع ریخته گری ایران با نماد "خریخت" روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۱۹۶۸

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع ریخته گری ایران، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ در استان تهران، شهر تهران به آدرس بزرگراه شهید متوسلیان (جاده قدیم کرج)، کیلومتر ۱۶، سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

در جهت رفاه حال سهامداران محترم امکان مشاهده مجمع در زمان مقرر از طریق پایگاه اطلاع رسانی به نشانی www.bahman.ir فراهم می‌باشد و سهامدران محترم می‌توانند با ارائه پرسش و نقطه نظرات خود از طریق سامانه پیام کوتاه به شماره ۱۰۰۰۰۰۸۸۷۰۰۰۴۸ ما را در برگزاری شایسته مجمع یاری نمایند. همچنین با عنایت به ماده ۹۹ لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت سهامداران محترمی که مایل به حضور در جلسه مجمع می‌باشند می‌توانند از روز دوشنبه مورخ ۴ تیر ماه تا زمان برگزاری، ضمن مراجعه نسبت به دریافت برگه مورد به جلسه مجمع اقدام نمایند. ضمنا سهامداران محترمی که متقاضی پیگیری و مشاهده مجمع از طریق فضای مجازی می‌باشند، می‌بایست در زمان مقرر (بند فوق) نام و نام خانوادگی، کدسهامداری و نشانی ایمیل خود را از طریق پیامک به شماره ۱۰۰۰۰۰۸۸۷۰۰۰۴۸ ارسال نمایند (نشانی پیوند مشاهده مجمع، نام کاربر و کلمه عبور برای ایشان ارسال خواهد شد.) نشانی دفتر امور سهام:تهران -بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج)، کیلومتر ۱۳، پلاک ۲۷۹

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
روز پر رفت و آمد مجامع
حضور ۸ شرکت در مجمع عمومی فوق‌العاده آغاز هفته؛

روز پر رفت و آمد مجامع

گزارش سرمایه
به دنبال پیشنهاد هیات مدیره؛

گزارش سرمایه "خریخت" به حسابرس ارسال شد

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.