بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۷
در ششمین روز از ماه آتی؛

"فرآور" مجمع برگزار می‌کند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فرآوری مواد معدنی ایران با نماد "فرآور" روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ برگزار می‌شود.
کد خبر : ۲۸۲۰۳۱

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فرآوری مواد معدنی ایران، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ در استان تهران، شهر تهران به آدرس تهران -خیابان شیخ بهایی جنوبی شهرک والفجر خیابان ایران شناسی-خیابان نهم پلاک ۶ مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی سالن شماره ۲ برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

مجمع به صورت حضوری یا الکترونیکی برگزارمیگردد. سهامدارانی که تمایل دارند به صورت الکترونیکی در مجمع شرکت کنند از تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ به تار نمای https://dima.csdiran.ir مراجعه نموده وضمن اعلام حضور سوالات خود را مطرح نمایند. با عنایت به اینکه رای گیری صرفا به صورت الکترونیکی انجام می‌پذیرد لذا خواهشمند است با ثبت نام احراز هویت در سامانه سجام این شرکت را در برگزاری مجمع فوق یاری فرمایید.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.