بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۲
بیمه تعاون تندیس نقره‌ای ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کرد
بیمه تعاون در بیست و دومین همایش ملی حمایت از مصرف‌کنندگان از بین 280 شرکت، موفق به دریافت تندیس نقره‌ایی ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.
کد خبر : ۲۸۲۰۶۲
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، در مراسم بیست و دومین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ببمه تعاون موفق به دریافت تندیس نقره‌ایی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.

در این دوره، ۳۶ شرکت موفق به دریافت جایزه شدند. این جوایز شامل: ۹ تندیس طلا، ۹ تندیس نقره، ۲ تندیس برنز و ۱۶ بنگاه گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کردند.

بیمه تعاون از صنعت بیمه موفق به دریافت تندیس نقره‌ایی ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. این افتخار نشان دهنده تلاش‌های بی وقفه این شرکت در رعایت حقوق مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت به آن‌ها است.

بیش از این، بیمه تعاون در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ موفق به دریافت دو گواهینامه شده بود و امسال تنها شرکت بیمه‌ای بود که توانست براساس عملکرد سال ۱۴۰۱ تندیس نقره‌ایی دریافت کند.

همچنین در این دوره، میزان رضایت مشتریان مجددا توسط شرکت دانش بنیان مورد سنجش و بررسی قرار گرفته است. این اقدام بیانگر، توجه ویژه بیمه تعاون به نظرات و بازخورد‌های مشتریان و تلاش برای بهبود مستمر خدمات است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.