بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۴
شرکت بیمه ملت در دومین ماه از سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد ۵۴۱ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
کد خبر : ۲۸۲۰۹۵
نویسنده :
امیرمحمد آبیار

 
شرکت بیمه ملت با سرمایه ثبت شده ۳ هزار و ۶۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۰ هزار و ۹۸۴ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست به اعداد و ارقام خوبی برسد.
 
 
شرکت بیمه ملت در دومین ماه از سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد ۵۴۱ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این شرکت بیمه در دومین ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد رشد ۹۲ درصدی را نسبت به ماه گذشته و ۷۰ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی بیمه ملت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۸۰ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.
 
 
 
"ملت" بیشترین درآمدزایی که از فروش حق بیمه در اردیبهشت‌ماه داشت متعلق به رشته بیمه «ثالث - اجباری» بود که از این بخش توانست ۱۳۵ میلیارد تومان درآمدزایی داشته باشد، این رشته بیمه در این دوره ۲۵ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد. دیگر رشته بیمه درآمدزای "ملت" در این دوره در بخش «کشتی» با مبلغ ۱۰۶ میلیارد تومان اعلام شد که ۲۰ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.
 
 
نقطه مقابل حق بیمه صادره در گزارش فعالیت ماهانه، خسارت پرداختی شرکت بیمه‌ای است. شرکت بیمه ملت در اردیبهشت‌ماه سال جاری حدود ۱۸۸ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است که در مقایسه با ماه گذشته، تقریباً میزان خسارت پرداختی ۱۱۴ میلیارد تومان بیشتر شده است. "ملت" بیشترین خسارتی که در این دوره پرداخت کرده، مربوط به بخش «درمان» با مبلغی بالغ بر ۵۹ میلیارد تومان بوده است که سهم ۳۲ درصدی از خسارت پرداختی این شرکت را به خود اختصاص داده است.
 
 
پایان مطلب
اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
ثبات درآمدی در
بخوانیم از بیمه ملت؛

ثبات درآمدی در "ملت"

افتخاری از جنس
بیمه ملت رکورد یک هزار و ۷۲ میلیارد تومانی حق بیمه صادره را ثبت کرد؛

افتخاری از جنس "ملت" 

ثبت تراز مثبت ۲۸۲ درصدی از سوی بیمه ملت
رشد چشمگیر درآمد ماهانه بیمه ملت در مقایسه بال سال گذشته؛

ثبت تراز مثبت ۲۸۲ درصدی از سوی بیمه ملت

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.