بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۷
با هدف تسهیل توسعه صنایع پایین دستی و رفع تنگناهای تولید شرکتهای وابسته؛

مدیران و کارشناسان پتروشیمی‌ بندرامام از شرکت‌های مشتریان مستقر در اصفهان بازدید کردند

مدیران و کارشناسان پتروشیمی‌ بندرامام از شرکت‌های مشتریان مستقر در اصفهان بازدید کردند
در جریان چهاردهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست، مدیران و کارشناسان ارشد شرکت پتروشیمی بندرامام با انجام بازدید‌هایی از شرکت‌های واقع در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، فرآیند‌های تولیدی و چالش‌های موجود در این واحد‌ها را مورد ارزیابی قرار دادند.
کد خبر : ۲۸۲۱۰۲
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، در جریان چهاردهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست، مدیران و کارشناسان ارشد شرکت پتروشیمی بندرامام از شرکت‌های مشتریان مستقر در شهرک‌های صنعتی اصفهان بازدید کردند.

در این بازدیدها، فرآیند‌های تولیدی و چالش‌های موجود واحد‌های تولیدی وابسته مورد ارزیابی قرار گرفت و رفع موانع تولید در صنایع پایین دستی و زمینه‌های لازم برای افزایش ارزآوری و بهبود عملکرد شرکت‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی‌ است، این بازدید‌ها بخشی از برنامه‌ریزی استراتژیک شرکت پتروشیمی بندرامام برای تقویت زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی و حمایت از توسعه پایدار صنایع وابسته به آن است که با توجه به اهمیت صنایع پایین دستی در اقتصاد ملی و نقش آن‌ها در تولید محصولات با ارزش افزوده بالا، شرکت پتروشیمی بندرامام خود را متعهد به ارائه حمایت‌های لازم جهت رفع چالش‌ها و تسهیل فرآیند‌های تولیدی در این بخش می‌داند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.