بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۰
بخوانیم از فولاد اکسین خوزستان؛

فولادمردان اکسینی تجلی‌بخش امید در کشور هستند

فولادمردان اکسینی تجلی‌بخش امید در کشور هستند
مدیر عامل هلدینگ صبا انرژی در نشست مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد اکسین خوزستان بیان کرد؛ کارگران شرکت فولاد اکسین خوزستان و تیم مدیریتی این مجموعه طی یکساله ۱۴۰۲ عملکردی قابل تقدیری در بحث تولید و سودآوری داشتند و باعث سربلندی ایران و ایرانی شده اند.
کد خبر : ۲۸۲۱۴۲

به گزارش بورس‌نیوز؛ مدیر عامل هلدینگ صبا انرژی در نشست مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت:مسیر طی شده در شرکت فولاد اکسین خوزستان در بحث رشد تولید و افزایش سودآوری بسیار مطلوب است

زمانپور در نشست مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد اکسین خوزستان با اعلام رضایت از عملکرد شرکت فولاد اکسین خوزستان در بحث رشد تولید و سودآوری اظهار کرد: شرایط سوددهی شرکت فولاد اکسین خوزستان به مراتب بهتر از سال‌های قبل است و سودآوری‌های انجام شده بسیار مطلوب بوده است.

وی با بیان اینکه افزایش سود رخ داده در مجموعه فولاد اکسین حتی می‌توانست بیشتر باشد، افزود: مسیر طی شده در شرکت فولاد اکسین خوزستان در بحث رشد تولید و افزایش سودآوری بسیار مطلوب است و جا دارد از آقای محمدی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین و همه مجموعه کارگران و کارشناسان و اعضای هیات مدیره نهایت تشکر را داشته باشم.

زمانپور در خصوص عملکرد اکسین در جهت لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث جهش تولید عنوان کرد: زحمات یکساله مجموعه فولاد اکسین خوزستان به خوبی نتیجه داده و امیدواریم همین روند در سال ۱۴۰۳ نیز ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه فولاد مردان اکسینی نشان داده اند که تجلی بخش امید آفرینی در کشور هستند، ادامه داد:کارگران شرکت فولاد اکسین خوزستان و تیم مدیریتی این مجموعه طی یکساله ۱۴۰۲ عملکردی قابل تقدیری در بحث تولید و سودآوری داشتند و باعث سربلندی ایران و ایرانی شده اند.

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.