بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۷
در دهمین روز تیرماه؛

"فافق" مجمع برگزار می‌کند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع مس افق کرمان با نماد "فافق" روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۱۴۳

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع مس افق کرمان، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۸:۳۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ در استان کرمان، شهر کرمان به آدرس بلوار شهید صدوقی (جاده تهران) - بلوار ذغال سنگ -ورودی شهرک مسکونی ذغال سنگ - مجموعه آرشه سالن همایش‌ها برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

از سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی ایشان که مایل به شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت می‌باشند، درخواست می‌شود جهت دریافت برگه ورود به جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت، یک ساعت قبل از ساعت یاد شده همان روز به محل برگزاری جلسه به آدرس فوق مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.