بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۱
کسب درآمد ۱۴۸ میلیارد تومانی فولاد آلیاژی ایران ؛

۹۰ درصد محصولات "فولاژ" در بورس کالا مشتری داشت

۹۰ درصد محصولات
شرکت فولاد آلیاژی ایران با فروش انواع ملیگرد در گرید‌های مختلف و میلگرد کلاف آلیاژ در گرید‌های مختلف پا به عرصه بورس کالا گذاشت.
کد خبر : ۲۸۲۱۶۰
نویسنده :
امیرحسین کریمی

بورس نیوز:

شرکت فولاد الیاژی ایران در خردادماه سال ۱۴۰۳ آمار و معاملاتی که در بورس کالا از عملکرد خود شناسایی کرد گویای آن است که در این مدت زمان ۶۲ هزار و ۵۰۰ تن از محصولات خود را مورد عرضه قرار داد. شرکت فولاد آلیاژی ایران با فروش انواع ملیگرد در گرید‌های مختلف و میلگرد کلاف آلیاژ در گرید‌های مختلف پا به عرصه بورس کالا گذاشت.

۹۰ درصد محصولات

مقدار تقاضایی که برای محصولات "فولاژ" در سومین ماه سال جاری در معاملات بورس کالا به ثبت رسید ۵ هزار و ۲۵۰ تن بود و در پایان مقدار محصولی که به فروش رسید ۴ هزار و ۷۵۰ تن بود. این شرکت فولادی از فروش محصولات خود به ارزش معامله ۱۴۸ میلیارد و ۷۴۷ میلیون تومانی دست پیدا کرد.

بیشترین مقدار عرضه محصول در خردادماه متعلق به محصول میلگرد آلیاژ ۴۵ CK با ۲۰ هزار و ۵۰۰ تن بود. مقدار تقاضای ثبت‌شده برای این محصول ۲ هزار و ۲۲۵ تن بوود که تمام این محصول به فروش رسید و حاصل این عرضه و تقاضا برای شرکت درآمد ۷۰ میلیارد تومانی فولاژ بود.

۹۰ درصد محصولات

در انتهای لازم به ذکر است که بیشترین درآمدزایی فولاد آلیاژی ایران مربوط به میلگرد آلیاژ ۴۵ CK بود که مبلغ آن گفته شد و پس از آن نیز محصول میلگرد کلاف آلیاژ ۱۰B۳۸ با ۲۵ میلیارد تومان درآمدزاترین محصول این شرکت نام گرفت.

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.