بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۰
کارزار حمایت محمدجواد ظریف از پزشکیان
در پی برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه ۱۴۰۳، محمد جواد ظریف با ایجاد یک کارزار انتخاباتی از یکایک ایرانیان عزیز فارغ از دین و مذهب و نژاد و زبان و هر گونه گرایش و تفکر سیاسی در حمایت از مسعود پزشکیان و برای ایران دعوت بعمل آورده است.
کد خبر : ۲۸۲۱۷۱
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، به استحضار مردم شریف ایران می‌رساند در پی برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه ۱۴۰۳، محمد جواد ظریف با ایجاد یک کارزار انتخاباتی از یکایک ایرانیان عزیز فارغ از دین و مذهب و نژاد و زبان و هر گونه گرایش و تفکر سیاسی در حمایت از مسعود پزشکیان و برای ایران دعوت بعمل آورده است.

در بخشی از بیانیه‌ دعوت به این کارزار آمده است: من، محمدجواد ظریف به همراه امضاکنندگان این کارزار از مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری حمایت می‌کنیم. ما می‌دانیم با ریاست جمهوری دکتر پزشکیان، اساس و هدف سیاست خارجی تأمین منافع ملی، تضمین امنیت ملی، پاسداری از حیثیت ملی ایران و منزلت بین‌المللی ایرانیان و بهبود کیفیتِ زندگی «مردم» خواهد بود. ما دولتی می‌خواهیم که در سیاست خارجی، شعار‌های دهان پُرکُن که جیب مردم را خالی کند ندهد؛ شعاری ندهد که «مردم» را گرفتار تأمین دارو و «صنایع ملی» را گرفتار تأمین مواد اولیه و کسب آخرین فن‌آوری‌ها کند. هدفِ سیاست خارجی دولت نباید تنها «بقا» باشد؛ بلکه در سیاست خارجی «توسعه کشور» را پیگیری کند. دولتی می‌خواهیم که از شرق‌گرایی و غرب‌گرایی پرهیز کند و همزمان شرق‌ستیز و غرب‌ستیز هم نباشد. 

محمد جواد ظریف که این روز‌ها در حمایت از نامزدی دکتر مسعود پزشکیان در ستاد انتخاباتی ایشان حضور دارد در بخش دیگری از بیانیه‌ی کازار دعوت همگانی آورده است: ما می‌خواهیم از زندگی حداقلی و صرفاً تأمین معیشت «بخورنمیر»، به یک «زندگی رضایت‌بخش» و شایسته مردم ایران برسیم که در آن همه مردم فرصت رشد و خلاقیت و بالندگی داشته باشند. نمی‌خواهیم مردم مدام چشم‌شان به اخبار باشد تا ببینند بیش‌تر تحریم می‌شویم یا نمی‌شویم، جنگ می‌شود یا نمی‌شود، فردا نرخ دلار بالا می‌رود یا پایین می‌آید، گرفتار «فشار حداکثری» خواهیم شد یا «فشار حداقلی»؛ در کشور بزرگ و کهنی مثل ایران، در شأن مردم نیست که از آینده خود مطمئن نباشند و نخبگان‌مان آینده خود را در گوشه دیگری از جهان جستجو کنند.

کارزار حمایت محمدجواد ظریف از پزشکیان

چنانچه در نظر دارید با قبول دعوت ظریف به سیل خروشان حامیان و علاقمندان مسعود پزشکیان پیوسته و برای ایران و برای تغییر شرایط امروز کشور که قاعدتا مورد رضایت هیچ ایرانی فهیم و دلسوزی نیست می‌توانید از طریق لینک زیر وارد کارزار دعوت محمدجواد ظریف گشته و با امضای کارزار به جمع ما بیپوندید. انتظار این است که هرکدام از ما یک ستاد باشیم و با معرفی و به اشتراک گذاشتن این مطلب گام بزرگی به سوی پیروزی در انتخابات هشتم تیرماه برداریم. 

لینک برای مشارکت در کارزار: https://www.karzar.net/pezeshkian

 

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.