بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۲
در دهمین روز ماه جاری؛

مجمع "خزر" برگزار می‌شود

مجمع
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فنرسازی زر با نماد "خزر" روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۱۷۹

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فنرسازی زر، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس کیلومتر ۱۵ جاده قدیم کرج، جنب شرکت زامیاد سالن اجتماعات شرکت فنرسازی زر برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامداران محترم که مایل به حضور در جلسه مذکور می‌باشند لازم است جهت دریافت برگه ورود به جلسه با دردست داشتن برگ سهام و کارت شناسایی معتبر و یا با وکالت نامه رسمی از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۰:۰۰ تاریخ فوق الذکر به محل شرکت واقع در آدرس فوق مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام و برگ ورود به مجمع را دریافت نمایند. قابل ذکر است طبق ماده ۹۹ اصلاحیه قانون تجارت فقط سهامدارانی حق ورود به مجمع را دارند که برگ ورود به جلسه را دریافت کرده باشند. همچنین آن دسته از سهامدارانی که امکان حضور در مجمع را ندارند می‌توانند مجمع مذکور را به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی شرکت به آدرس http://www.zarspring.com مشاهده و پرسش‌های خود را از طریق سایت فوق برای شرکت ارسال نمایند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.