بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۸
در دوازدهمین روز تیرماه؛

سهامداران "گدنا" فرا خوانده شدند

سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک با نماد "گدنا" روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۲۰۳

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۶:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی، کوچه دلبسته، هتل سیمرغ برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

از صاحبان سهام یا نمایندگان قانونی ایشان دعوت میگردد برای دریافت برگه ورود به جلسه از ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۶:۰۰ روز برگزاری مجمع با همراه داشتن کارت ملی و یا وکالتنامه رسمی یا معرفینامه خود (حسب مورد) در آدرس فوق حضور یابند. از کلیه سهامداران گرامی درخواست میشودبا توجه به امکان مشاهده جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بصورت آنلاین از طریق آدرس https://donameal.roka-co.com همکاری نموده و جلسه را به صورت زنده دنبال نمایند.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.