بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
در چهاردهمین روز ماه جاری؛

انتشار آگهی دعوت به مجمع "کربن"

انتشار آگهی دعوت به مجمع
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کانی کربن طبس با نماد "کربن" روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۲۰۴

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کانی کربن طبس، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۹:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان نلسون ماندلا خیابان سعیدی تقاطع مهرداد پلاک ۱ طبقه پنجم برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

حضور در جلســـه مذکور با به همراه داشتن برگ ورود به جلسه و مدارک شناســـایى معتبر امکان پذیر خواهد بود. برگه ورود به جلســـه در روز برگزارى از ساعت ۸ صبح در محل مجمع ارائه مى گردد، کلیه سهامداران حقیقى هنگام ورود به جلسه ملزم به ارائه کارت ملى و نمایندگان قانونى سهامداران حقوقى ملزم به ارائه اصل کارت ملى خود به همراه داشـــتن اصل معرفى نامه اشـــخاص حقوقى با درج شماره ثبت و شناسه ملى ضرورى است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.