بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۹
مجمع عمومی عادی
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی زهراوی با نماد "دزهراوی" در نوزدهمین روز ماه جاری برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۲۷۰

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی زهراوی، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ در استان تهران، شهر تهران به آدرس مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در تهران خیابان ولیعصر- نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک وی)  برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، از جمله دستورات این جلسه است.

براساس ماده ۹۹ اصلاحیه قانون تجارت از سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی آن‌ها که تمایل به حضور در جلسه فوق الذکر را دارند درخواست می‌شود با در دست داشتن گواهینامه نقل و انتقال سهام و مدارک شناسایی معتبر در جلسه حضور به هم رسانند. ارائه اصل وکالتنامه یا معرفی توسط نمایندگان قانونی سهامداران محترم علاوه بر مدارک فوق الذکر الزامی می‌باشد. همچنین به اطلاع سهامداران محترم می‌رساند مجمع بصورت آنلاین از طریق لینکی که در آدرس اینترنتی شرکت به نشانی www.zahravi.com اعلام می‌گردد، پخش خواهد گردید.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
با اعلام شرکت داروسازی زهراوی؛

"دزهراوی" محکوم به پرداخت مطالبات شد

افزایش سرمایه
براساس تصمیمات مجمع عمومی شرکت داروسازی زهراوی؛

افزایش سرمایه "دزهراوی" به ثبت رسید

مجمع
شرکت داروسازی زهراوی اعلام کرد؛

مجمع "دزهراوی" با موضوع تطبیق اساسنامه

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.