بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۱
در دوازدهمین روز از ماه جاری؛

انتشار آگهی دعوت به مجمع "درازک"

انتشار آگهی دعوت به مجمع
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لابراتوار‌های رازک با نماد "درازک" در دوازدهمین روز از ماه جاری برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۲۷۲

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لابراتوار‌های رازک، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ در استان تهران، شهر تهران به آدرس تهران -خیابان ولیعصر، بالاتر از صداو سیما، خیابان استقلال، مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی آن‌ها که مایل به حضور در جلسه مذکور می‌باشند، می‌توانند در مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ با مراجعه به واحد سهام شرکت واقع در کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص تهران-کرج با در دست داشتن مدارک مالکیت سهام و کارت ملی و یا وکالتنامه معتبر از طرف صاحبان سهام خود نسبت به اخذ برگ ورود به جلسه اقدام نمایند. دریافت برگه ورود به مجمع بر اساس ماده ۹۹ قانون تجارت الزامی است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
دیدار سهامداران
شرکت لابراتوارهای رازک اعلام کرد؛

دیدار سهامداران "درازک" در مجمع

تاثیر چشمگیر کاهش قرص‌های تولیدی بر کاهش سود
"درازک " و ثبت عملکردی ناامید کننده در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲:

تاثیر چشمگیر کاهش قرص‌های تولیدی بر کاهش سود

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.