بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۵
روند نزولی بیت کوین ادامه یافت
بیت‌کوین از زمانی که در اوایل این ماه به سطح ۷۱ هزار دلاری رسید، روند نزولی داشته است.
کد خبر : ۲۸۲۳۰۰
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، بیت‌کوین از زمانی که در اوایل این ماه به سطح ۷۱ هزار دلاری رسید، روند نزولی داشته است. اتریوم نیز همچنان به کاهش ادامه داده است، زیرا معامله‌گران منتظر هستند تا صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم عرضه شوند.

بازار سفته‌بازی محتاطانه عمل کرده است، زیرا سود باز در معاملات آتی بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۷۶ درصد کاهش یافت. شاخص ترس و طمع رمزارز‌ها در آستانه آخرین هفته معاملاتی ژوئن خنثی ظاهر شد و نسبت به طمع افراطی مشاهده شده در هفته اول این ماه تغییر شدید ثبت کرد.

معاملات آتی سهام ثابت بود و شاخص میانگین صنعتی داوجونز تا ساعت هشت و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر به وقت شرقی ۰.۰۵ درصد کاهش یافت. معاملات آتی وابسته به اس اند پی ۵۰۰ به میزان ۰.۰۵ درصد افزایش یافت و نزدک ۱۰۰ نیز ۰.۱۶ درصد صعود کرد.

کریپتو گزارش کرد این هفته، تمرکز سرمایه‌گذاران بر شاخص هزینه‌های مصرف شخصی، شاخص تورم ترجیحی فدرال رزرو خواهد بود که قرار است روز جمعه منتشر شود. ابزار CME FedWatch Tool در نشست آتی کمیته بازار آزاد فدرال در ۳۱ جولای، احتمال ۹۰ درصدی ثابت ماندن نرخ‌های بهره در نشست ۳۱ ماه جولای را پیش‌بینی کرد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۲۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۵۸ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۴.۱۱ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۰ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.