بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۴
سود دوره خرداد ماه ۱۴۰۳ صندوق گنجینه زرین شهر واریز شد
سود روز شمار صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر با افزایش ۲ درصد نسبت به دوره‌های قبل معادل ۲۵.۱ درصد سالیانه به حساب سرمایه گذاران واریز شد.
کد خبر : ۲۸۲۳۵۷
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر به عنوان یکی از بزرگترین صندوق‌های درآمد ثابت کشور با نزدیک به ۵۲۰ هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت نرخ سود اسمی برآوردی را ۲۵.۱ درصد پیش بینی کرد که این میزان سود برآوردی بیشترین سود در میان صندوق‌های صدور و ابطالی درآمد ثابت بزرگ بازارسرمایه محسوب می‌شود. همچنین سرمایه گذاران این صندوق با فعال‌سازی گزینه صدور اتوماتیک از محل سود ماهیانه، می‌توانند سالانه تا ۲۸.۲ درصد سود نیز دریافت کنند. 

نگاهی به صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر

صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر از مهرماه سال ۹۰ تاسیس شده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین صندوق مشترک سرمایه‌گذاری کشور به مدیریت تامین سرمایه تمدن فعالیت می‌نماید. نوع این صندوق، درآمد ثابت و با پیش بینی سود می‌باشد که سود آن به صورت روزشمار محاسبه و در دوره‌های ماهانه به صاحبان واحد‌های سرمایه‌گذاری پرداخت می‌شود. ارزش هر واحد این صندوق سرمایه‌گذاری یکصد هزار تومان است و هر فرد حتی با یک واحد نیز می‌تواند سرمایه‌گذاری را شروع کند.

چطور در صندوق گنجینه زرین شهر سرمایه گذاری کنیم

سرمایه گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر از دو روش مسیر می‌باشد. 

سرمایه گذاری آنلاین از طریق مرکز سرمایه گذاری آنلاین ibshop 

سرمایه گذاری حضوری از طریق شعب سوپر مارکت‌های مالی ibshop

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.