بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۸
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس با نماد "شگستر" روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۳۹۲

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۶:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ در استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه به آدرس بلوار شهید کشوری، جنب پل ولایت، سالن آمفی تئاتر هتل پارسیان کرمانشاه برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

از کلیه سهامداران محترم دعوت می‌شود یک ساعت قبل از شروع جلسه شخصاً یا از طریق وکیل یا نماینده قانونی خود با در دست داشتن کارت ملی و معرفی نامه و وکالت رسمی جهت دریافت کارت ورود به جلسه در محل برگزاری مجمع حضور داشته باشد. ضمناً سهامداران محترمی که امکان حضور در جلسه ندارند می‌توانند از طریق لینک زیر با مشاهده همزمان مجمع به صورت آنلاین با مجمع در ارتباط باشند.
zagrosgreenfuel.ir Shegostar.roka-co.com
توجه: درج شماره ثبت و شناسه ملی شرکت و نیز شماره ملی نماینده در معرفی نامه اشخاص حقوقی الزامی است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.