بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۰
میزان درآمدی که شرکت ارتباطات سیار ایران در خردادماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۲ درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته و ۳۹ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.
کد خبر : ۲۸۲۴۱۵
نویسنده :
امیرمحمد آبیار
 
 
شرکت ارتباطات سیار ایران با سرمایه ثبت شده ۸ هزار و ۹۲۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۵ هزار و ۲۹۶ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های کارکرد مشترکین، استفاده از امکانات شبکه توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه (اتصال متقابل)، فروش خطوط جدید تلفن همراه و سایر درآمد کسب کند.
 
 
شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در سومین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۵ هزار و ۲۹۸ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در خردادماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۲ درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته و ۳۹ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت ارتباطاتی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۶ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.
 
 
 
بیشترین درآمدی که "همراه" در خردادماه از فروش و ارائه خدمات کسب کرد متعلق به بخش «کارکرد مشترکین» با ۴ هزار و ۸۵۵ میلیارد تومان بود که این بخش شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه است. درآمدی که "همراه" از این بخش به دست آورد، ۹۲ درصد از درآمد را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد، بیشترین درآمد شناسایی‌شده "همراه" پس از بخش «کارکرد مشترکین» در اختیار «درآمد استفاده از امکانات شبکه، توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه» با ۳۸۵ میلیارد تومان بود.
 
 
پایان مطلب
اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
درآمد ۴ هزار و ۸۰۹ میلیارد تومان
رشد ۵ درصدی شرکت ارتباطات سیار ایران نسبت به فروردین‌ماه؛

درآمد ۴ هزار و ۸۰۹ میلیارد تومان "همراه" از سرویس‌های ارتباطی

شرکت ارتباطات سیار ایران محقق ساخت؛

"همراه" در اوج!

سیر صعودی ۴ ماهه ارتباطات سیار ایران؛

"همراه"، سال مالی خود را با رکوردزنی به پایان رساند

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.