بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۱
در هفدهمین روز تیرماه؛

اعلام زمان برگزاری مجمع "کیمیا"

اعلام زمان برگزاری مجمع
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران با نماد "کیمیا" در هفدهمین روز تیرماه برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۴۳۲

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ در استان تهران، شهر تهران به آدرس تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از خیابان جام جم-نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک وی) -مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش-سالن شهید آوینی نژاد برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

مجمع به صورت حضوری برگزار می‌گردد. از سهامداران محترمی که تمایل دارند بصورت حضوری در مجمع حضور یابند درخواست می‌گردد به منظور اخذ برگه حضور، با در دست داشتن اصل کارت شناسایی معتبر و یا وکالتنامه رسمی جهت حضور به وکالت از سهامداران حقیقی و همچنین وکالت نامه رسمی و یا معرفی‌نامه برای اشخاص حقوقی با امضای صاحبان امضای مجاز شخص حقوقی (پیرو ابلاغیه شماره ۱۲۲/۱۰۱۹۰۱ مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰) در ساعات اداری روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ به آدرس تهران، سعادت آباد، بین میدان کتاب و چهارراه سرو، سرو غربی، پلاک ۱۲۶ مراجعه نمایند. همچنین امکان مشاهده همزمان از طریق آپارات شرکت به نشانی www.kzg.ir/live نیز فراهم است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.